• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

اعتبارات کرمانشاه در سال های اخیر بسیار ضعیف دیده شده است

  • کد خبر : 2911
  • ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰
اعتبارات کرمانشاه در سال های اخیر بسیار ضعیف دیده شده است

به گزارش” پاتاق نیوز “ احمد صفری امروز پنج شنبه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، ضمن تشکر از تلاشهای وزیر کشور و استاندار کرمانشاه جهت بازگشایی مرز خسروی، اظهار داشت: طی امروز در خصوص مجوز ماده ۲۳ برای طرح سامانه سردسیری پیگیری هایی انجام شد. وی […]

به گزارش” پاتاق نیوز “ احمد صفری امروز پنج شنبه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، ضمن تشکر از تلاشهای وزیر کشور و استاندار کرمانشاه جهت بازگشایی مرز خسروی، اظهار داشت: طی امروز در خصوص مجوز ماده ۲۳ برای طرح سامانه سردسیری پیگیری هایی انجام شد.

وی افزود: مهلت این پروژه تا پایان شهریور ماه است لذا باید با حضور استاندار، مجمع نمایندگان و مدیر آب منطقه ای در این خصوص جلسه ای تشکیل و کلیات طرح تحویل سازمان مدیریت و برنامه ریزی شود که نسبت به تخصیص آب و اعتبارات کارهای لازم صورت بگیرد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: از سازمان مدیریت و برنامه ریزی انتظار داریم تمهیداتی انجام دهد که از هم اکنون با شناخت دقیق از اعتبارات تخصیصی، دستگاههای اجرایی برای جذب کامل اعتبارات اقدامات لازم را انجام دهند و کار را به آخر سال موکول نکنند.

وی با بیان اینکه موضوع تخصیص اعتبار از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: امید است با پیگیری مجمع نمایندگان، استاندار و سازمان مدیریت و برنامه ریزی شاهد افزایش تخصیص برای استان باشیم چرا که اعتبارات استان طی سالهای اخیر نسبت به استانهای دیگر بسیار ضعیف دیده شده است.

صفری همچنین خواستار پیگیری جدی موضوع آمایش سرزمینی استان شد و بیان داشت: متاسفانه استان کرمانشاه از نظر اقتصاد مقاومتی و آمایش سرزمینی جزو استانهای آخر کشور است.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه ادامه داد: لازم است مصوبات جلسات از ابتدای سال تا کنون با جدیت پیگیری شود چرا که جلسات خوبی برگزار می شود اما چون پیگیر مصوبات نمی شویم احساس می شود مصوبات همچنان بلاتکلیف هستند.

وی در خصوص احداث مرکز جامع سلامت بخش فیروز آباد، گفت: زمین و ساختمان قدیمی این مرکز مربوط به مرکز آموزش فنی و حرفه ای استان است که لازم است این سازمان جهت واگذاری زمین به دانشگاه اقدام کند تا سیر مراحل قانونی برای احداث پروژه طی شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=2911
  • 303 بازدید

برچسب ها