• امروز : دوشنبه - ۸ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Monday - 29 November - 2021

اعتبار امسال شهرستان کرمانشاه ۱۳۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است

  • کد خبر : 10848
  • ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶
اعتبار امسال شهرستان کرمانشاه ۱۳۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است

به گزارش پاتاق نیوز، فرماندار کرمانشاه گفت: از ۲۵۸ میلیارد تومان اعتبار استان ۱۳۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به شهرستان کرمانشاه اختصاص یافته است.  فضل‌الله رنجبر امروز در کمیته توزیع اعتبارات شهرستان کرمانشاه، اظهار داشت: با کاهش ۴۴ میلیار تومانی اعتبارات استان امسال، از ۲۵۸ میلیارد تومان اعتبار استان ۱۳۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان […]

به گزارش پاتاق نیوز، فرماندار کرمانشاه گفت: از ۲۵۸ میلیارد تومان اعتبار استان ۱۳۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به شهرستان کرمانشاه اختصاص یافته است.

 فضل‌الله رنجبر امروز در کمیته توزیع اعتبارات شهرستان کرمانشاه، اظهار داشت: با کاهش ۴۴ میلیار تومانی اعتبارات استان امسال، از ۲۵۸ میلیارد تومان اعتبار استان ۱۳۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به شهرستان کرمانشاه اختصاص یافته است.

وی از اختصاص ۱۰۳ میلیارد تومان اعتبار برای ۹ پروژه مهم این شهرستان خبر داد و گفت: این پروژه‌ها برای سه‌راهی قزانچی، آبرسانی شهر کرمانشاه، تاسیسات فاضلاب، پارک علم و فناوری، تامین فضای آموزشی دانشگاه های رازی و صنعتی، سه‌راهی هرسین و کرویدور کرمانشاه به میاندوآب در نظر گرفته شده است.

فرماندار کرمانشاه سهم بودجه متوازن ملی در سال ۹۸ با ۲۲ پروژه را ۶۸٫۲ میلیارد تومان دانست و افزود: این سهم امسال با اجرای ۱۳ پروژه به ۱۰۳٫۱ میلیارد تومان رسیده است.

وی یادآور شد: امسال با افزایش سه شاخص شهری، اعتبارات شهرستان کرمانشاه به ۲۷ شاخص اختصاص می‌یابد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10848
  • 118 بازدید

برچسب ها