• امروز : دوشنبه - ۱۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 11 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 8 August - 2022

اعتبار همه دفترچه‌های بیمه سلامت تمدید شد

  • کد خبر : 9921
  • ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
اعتبار همه دفترچه‌های بیمه سلامت تمدید شد

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه از تمدید اعتبار همه دفترچه‌های درمانی بیمه شدگان این بیمه تا پایان فروردین ۱۳۹۹ خبر داد. مظفری اظهار داشت: بیمه سلامت جهت رعایت اصول بهداشتی و کاهش مراجعات حضوری شهروندان به ادارات با هدف پیشگیری از سرایت ویروس کرونا و صیانت از سلامت شهروندان، دفترچه‌های درمانی بیمه […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه از تمدید اعتبار همه دفترچه‌های درمانی بیمه شدگان این بیمه تا پایان فروردین ۱۳۹۹ خبر داد.

مظفری اظهار داشت: بیمه سلامت جهت رعایت اصول بهداشتی و کاهش مراجعات حضوری شهروندان به ادارات با هدف پیشگیری از سرایت ویروس کرونا و صیانت از سلامت شهروندان، دفترچه‌های درمانی بیمه شدگان صندوق‌های بیمه‌ای اعم از کارکنان دولت، روستاییان و عشایر، سلامت همگانی و سایر اقشار و تمامی زیرصندوق‌های آن‌ها تمدید می‌شود.

وی گفت: بنابراین بیمه شدگانی که تاریخ اعتبار دفترچه درمانی آن‌ها منقضی شده، در صورت داشتن نسخه سفید، نیازی به مراجعه برای تمدید اعتبار ندارند و دفترچه آن‌ها تا روز ۳۱ فروردین سال آینده معتبر است.

مدیرکل بیمه سلامت استان با بیان اینکه بیمه شدگان با همین دفترچه می‌توانند به همه مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه سلامت مراجعه و از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوند، خاطرنشان کرد: این موضوع به اطلاع همه مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه سلامت و دفاتر پیشخوان استان رسیده است.

مظفری یادآورشد: سامانه تلفنی ۱۶۶۶ در راستای تریاژ، راهنمایی و پاسخگویی به مردم استان با استفاده از کادر پرستاران و پزشکان به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سؤالات شهروندان درباره ویروس کرونا و راه‌های پیشگیری و درمان آن است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9921
  • 341 بازدید

برچسب ها