۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » انتخابات
  • شناسه : 9939
  • ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰
  • 360 بازدید
  • ارسال توسط :
اعتبار گواهینامه و معاینه فنی خودرو‌ها تا ۱۵ اردیبهشت ۹۹ تمدید شد

اعتبار گواهینامه و معاینه فنی خودرو‌ها تا ۱۵ اردیبهشت ۹۹ تمدید شد

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از تمدید اعتبار گواهینامه و معاینه فنی خودرو‌ها تا ۱۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ خبر داد. سرهنگ فضل الله شیری اظهار داشت: رانندگان خودرو‌هایی که معاینه فنی شان به اتمام رسیده یا اعتبار گواهینامه ی آنها منقضی شده نیازی به تمدید آن تا نیمه اردیبهشت سال آینده […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از تمدید اعتبار گواهینامه و معاینه فنی خودرو‌ها تا ۱۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ خبر داد.

سرهنگ فضل الله شیری اظهار داشت: رانندگان خودرو‌هایی که معاینه فنی شان به اتمام رسیده یا اعتبار گواهینامه ی آنها منقضی شده نیازی به تمدید آن تا نیمه اردیبهشت سال آینده ندارند.
وی افزود: تمدید اعتبار گواهینامه و معاینه فنی به منظور جلوگیری از ازدحام در مراکز شماره گذاری و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، صورت گرفته است.
سرهنگ شیری تصریح کرد: در مراکز تعویض پلاک هم اکنون شرایط مناسبی برای ارائه خدمات مورد نیاز با توجه به بیماری کرونا و احتمال منتقل شدن آن وجود ندارد و از شهروندان تقاضا می‌شود از حضور در این مراکز خودداری کنند.
رئیس پلیس راهور استان خاطرنشان کرد: بر همین اساس برگ نقل و انتقال، قولنامه‌ها و سایر مدارک لازم در خصوص خودرو تا ۱۵ اردیبهشت ۹۹ دارای اعتبار است.
سرهنگ شیری اظهار داشت: کلاس‌های آموزش آیین نامه و فنی و آزمون‌های آئین نامه و مهارت نیز به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا فعلا در سطح استان تشکیل نمی‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*