• امروز : دوشنبه - ۸ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Monday - 29 November - 2021

اعتبار گواهینامه و معاینه فنی خودرو‌ها تا ۱۵ اردیبهشت ۹۹ تمدید شد

  • کد خبر : 9939
  • ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰
اعتبار گواهینامه و معاینه فنی خودرو‌ها تا ۱۵ اردیبهشت ۹۹ تمدید شد

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از تمدید اعتبار گواهینامه و معاینه فنی خودرو‌ها تا ۱۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ خبر داد. سرهنگ فضل الله شیری اظهار داشت: رانندگان خودرو‌هایی که معاینه فنی شان به اتمام رسیده یا اعتبار گواهینامه ی آنها منقضی شده نیازی به تمدید آن تا نیمه اردیبهشت سال آینده […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از تمدید اعتبار گواهینامه و معاینه فنی خودرو‌ها تا ۱۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ خبر داد.

سرهنگ فضل الله شیری اظهار داشت: رانندگان خودرو‌هایی که معاینه فنی شان به اتمام رسیده یا اعتبار گواهینامه ی آنها منقضی شده نیازی به تمدید آن تا نیمه اردیبهشت سال آینده ندارند.
وی افزود: تمدید اعتبار گواهینامه و معاینه فنی به منظور جلوگیری از ازدحام در مراکز شماره گذاری و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، صورت گرفته است.
سرهنگ شیری تصریح کرد: در مراکز تعویض پلاک هم اکنون شرایط مناسبی برای ارائه خدمات مورد نیاز با توجه به بیماری کرونا و احتمال منتقل شدن آن وجود ندارد و از شهروندان تقاضا می‌شود از حضور در این مراکز خودداری کنند.
رئیس پلیس راهور استان خاطرنشان کرد: بر همین اساس برگ نقل و انتقال، قولنامه‌ها و سایر مدارک لازم در خصوص خودرو تا ۱۵ اردیبهشت ۹۹ دارای اعتبار است.
سرهنگ شیری اظهار داشت: کلاس‌های آموزش آیین نامه و فنی و آزمون‌های آئین نامه و مهارت نیز به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا فعلا در سطح استان تشکیل نمی‌شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9939
  • 527 بازدید

برچسب ها