• امروز : یکشنبه - ۱۲ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 4 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Sunday - 3 July - 2022

اعتراض جاسمی به واگذاری کارخانه کرپ ناز کرمانشاه

  • کد خبر : 6864
  • ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
اعتراض جاسمی به واگذاری کارخانه کرپ ناز کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، سیدقاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص مشکلات ناشی از واگذاری کارخانه تولیدی پارچه “کرپ ناز کرمانشاه” به بخش خصوصی، اظهار داشت: اعضای مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی به ۳ دلیل با واگذاری کارخانجات به بخش خصوصی مخالف هستند. نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: عدم […]

به گزارش پاتاق نیوز، سیدقاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص مشکلات ناشی از واگذاری کارخانه تولیدی پارچه “کرپ ناز کرمانشاه” به بخش خصوصی، اظهار داشت: اعضای مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی به ۳ دلیل با واگذاری کارخانجات به بخش خصوصی مخالف هستند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: عدم توجه به اهلیت خریداران، عدم واگذاری کارخانجات براساس قیمت کارشناسی شده و عدم توجه به ممنوعیت اخراج کارگران تا ۱۰ سال توسط بخش خصوصی از دلایل مخالفت نمایندگان مردم استان کرمانشاه در مجلس با واگذاری کارخانجات به بخش خصوصی است.

وی افزود: افرادی کرپ ناز کرمانشاه را خریداری کرده اند که نه اهلیت دارند و نه براساس قیمت کارشناسی شده کارخانه را خریداری کرده اند، همچنین هنوز سند کارخانه را تحویل نگرفته‌اند که شروع به اخراج تعدادی از کارگران اخراج کرده‌اند.

جاسمی ادامه داد: گویا یکی از مسئولان جدید “کرپ ناز” که اخیرا توسط بخش خصوصی خریداری شده است، خود را منتسب به یکی از اعضای ارشد حزبی می‌داند و گمان کرده می‌تواند هر کاری را انجام دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: شخصا با این فرد صحبت کرده‌ام و ادعا می‌کند چون به یکی از احزاب منتسب است، می‌تواند هر کاری را انجام دهد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با توجه به صحبت های این فرد که مدعی داشتن ارتباطات خاصی است، نمایندگان مردم کرمانشاه در مجلس را تهدید می کند تا واگذاری کرپ ناز به بخش خصوصی را پیگیری نکنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6864
  • 451 بازدید

برچسب ها