۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » تاپ 1 » سیاسی » فرهنگی » یاداشت
  • شناسه : 7957
  • ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰:۳۷
  • 226 بازدید
  • ارسال توسط :
اعتماد مردم به دولتمردان،حلقه مفقوده جامعه ایران/ آیا پرویز فتاح این اعتماد را بازمی گرداند؟

اعتماد مردم به دولتمردان،حلقه مفقوده جامعه ایران/ آیا پرویز فتاح این اعتماد را بازمی گرداند؟

بنیاد مستضعفان یکی از بزرگترین نهادهای حکومتی است که سرمایه و ثروت بسیار زیادی از ایران زمین را در اختیار دارد ولی متاسفانه در سالهای اخیر بسیاری از این سرمایه ها و املاک در اختیار نهادها و افرادی قرار داشته است که هیچگونه حق التملکی پرداخت نمی‌کنند. با انتصاب پرویز فتاح در بنیاد مستضعفان و […]

بنیاد مستضعفان یکی از بزرگترین نهادهای حکومتی است که سرمایه و ثروت بسیار زیادی از ایران زمین را در اختیار دارد ولی متاسفانه در سالهای اخیر بسیاری از این سرمایه ها و املاک در اختیار نهادها و افرادی قرار داشته است که هیچگونه حق التملکی پرداخت نمی‌کنند.
با انتصاب پرویز فتاح در بنیاد مستضعفان و با شخصیت کاریزماتیک و مردمی ایشان،جرقه های امید در دل مردم روشن شده است و صحبتهای ایشان در بدو انتصاب حاکی از آن است که می خواهد ثروت مردمی بنیاد مستضعفان را به مستضعفان و عامه مردم بازگرداند.
پرویز فتاح در اولین حرکت مردمی و انقلابی خود دانشگاه خبر تهران وابسته به خبرگزاری دولت(ایرنا)را پلمپ نمود و جار و جنجال بزرگی را به راه انداخت.
این اقدام رییس بنیاد مستضعفان باعث اظهار نظرهای گوناگون و فشارهای زیادی از طرف رسانه های وابسته به دولت و دولتمردان شد.
بسیاری بر این باورند که پرویز فتاح باید یک نهاد کوچک را برای شروع این اقدام انقلابی انتخاب میکرد.اما به عقیده اینجانب،پرویز فتاح با هوش و ذکاوت خود،بهترین نهاد را مورد هدف قرار داد و بدون هیچ گونه هزینه ای و با استفاده از خود خبرگزاری ایرنا و ظرفیت بزرگ رسانه ای دانشگاه خبر وابسته به دولت،باعث انفجار بمب خبری شد.
این اقدام پرویز فتاح شور و نشاط عجیبی را در دل عامه مردم ایجاد کرد و باعث روشن شدن جرقه های امید در دل مردم ایران شد که یک شخصیت انقلابی و آشنا با درد مردم،اموال و ثروت مردم ایران را بازگرداند.
امیدواریم پرویز فتاح در این راه پر فراز و نشیب،در مقابل فشارهای رسانه ها و دولتمردان(با استفاده از پشتوانه مردمی)ایستادگی کند و این ثروت را در راه رسیدگی به اقشار مستضعف به کار گیرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*