• امروز : دوشنبه - ۲۴ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 18 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 15 August - 2022

اعتماد مردم به دولتمردان،حلقه مفقوده جامعه ایران/ آیا پرویز فتاح این اعتماد را بازمی گرداند؟

  • کد خبر : 7957
  • ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰:۳۷
اعتماد مردم به دولتمردان،حلقه مفقوده جامعه ایران/ آیا پرویز فتاح این اعتماد را بازمی گرداند؟

بنیاد مستضعفان یکی از بزرگترین نهادهای حکومتی است که سرمایه و ثروت بسیار زیادی از ایران زمین را در اختیار دارد ولی متاسفانه در سالهای اخیر بسیاری از این سرمایه ها و املاک در اختیار نهادها و افرادی قرار داشته است که هیچگونه حق التملکی پرداخت نمی‌کنند. با انتصاب پرویز فتاح در بنیاد مستضعفان و […]

بنیاد مستضعفان یکی از بزرگترین نهادهای حکومتی است که سرمایه و ثروت بسیار زیادی از ایران زمین را در اختیار دارد ولی متاسفانه در سالهای اخیر بسیاری از این سرمایه ها و املاک در اختیار نهادها و افرادی قرار داشته است که هیچگونه حق التملکی پرداخت نمی‌کنند.
با انتصاب پرویز فتاح در بنیاد مستضعفان و با شخصیت کاریزماتیک و مردمی ایشان،جرقه های امید در دل مردم روشن شده است و صحبتهای ایشان در بدو انتصاب حاکی از آن است که می خواهد ثروت مردمی بنیاد مستضعفان را به مستضعفان و عامه مردم بازگرداند.
پرویز فتاح در اولین حرکت مردمی و انقلابی خود دانشگاه خبر تهران وابسته به خبرگزاری دولت(ایرنا)را پلمپ نمود و جار و جنجال بزرگی را به راه انداخت.
این اقدام رییس بنیاد مستضعفان باعث اظهار نظرهای گوناگون و فشارهای زیادی از طرف رسانه های وابسته به دولت و دولتمردان شد.
بسیاری بر این باورند که پرویز فتاح باید یک نهاد کوچک را برای شروع این اقدام انقلابی انتخاب میکرد.اما به عقیده اینجانب،پرویز فتاح با هوش و ذکاوت خود،بهترین نهاد را مورد هدف قرار داد و بدون هیچ گونه هزینه ای و با استفاده از خود خبرگزاری ایرنا و ظرفیت بزرگ رسانه ای دانشگاه خبر وابسته به دولت،باعث انفجار بمب خبری شد.
این اقدام پرویز فتاح شور و نشاط عجیبی را در دل عامه مردم ایجاد کرد و باعث روشن شدن جرقه های امید در دل مردم ایران شد که یک شخصیت انقلابی و آشنا با درد مردم،اموال و ثروت مردم ایران را بازگرداند.
امیدواریم پرویز فتاح در این راه پر فراز و نشیب،در مقابل فشارهای رسانه ها و دولتمردان(با استفاده از پشتوانه مردمی)ایستادگی کند و این ثروت را در راه رسیدگی به اقشار مستضعف به کار گیرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7957
  • 447 بازدید

برچسب ها