• امروز : سه شنبه - ۳۱ فروردین - ۱۴۰۰
  • برابر با : 9 - رمضان - 1442
  • برابر با : Tuesday - 20 April - 2021

اعزام به عتبات عالیات ۳۰ بهمن از سرگرفته خواهد شد

  • کد خبر : 9592
  • ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۱
اعزام به عتبات عالیات ۳۰ بهمن از سرگرفته خواهد شد

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه گفت : اعزام به عتبات عالیات ۳۰ بهمن از سرگرفته خواهد شد. حامد دارابی مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه با اشاره به از سرگیری اعزام به عتبات عالیات پس از چندماه وقفه، گفت : اعزام به عتبات عالیات که از چندماه پیش به دلیل ناآرامی‌های کشور عراق متوقف […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه گفت : اعزام به عتبات عالیات ۳۰ بهمن از سرگرفته خواهد شد.

حامد دارابی مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه با اشاره به از سرگیری اعزام به عتبات عالیات پس از چندماه وقفه، گفت : اعزام به عتبات عالیات که از چندماه پیش به دلیل ناآرامی‌های کشور عراق متوقف شده بود، ۳۰ بهمن از سرگرفته می‌شود و تا ۲۳ اسفند ادامه خواهد داشت.

او گفت : در این مدت ۳۲۰ نفر از استان کرمانشاه در قالب هشت کاروان از طریق مرز مهران به عتبات عالیات اعزام می‌شوند.

مدیرحج و زیارت استان کرمانشاه از آغاز ثبت نام اعزام‌های نوروزی عتبات عالیات هم خبرداد و گفت: ثبت نام‌های نوروزی عتبات عالیات از ۱۶ بهمن شروع شده و تا ۲۵ اسفند ادامه خواهد داشت و افرادی که قصد دارند در ایام نوروز به عتبات عالیات سفر کنند می‌تواند طی مدت یاد شده با مراجعه به آدرس atabat.haj.ir ثبت نام کنند.

او گفت: اعزام‌های نوروزی به عتبات عالیات از ۲۴ اسفند شروع می‌شود و تا هشتم فروردین ادامه دارد.

دارابی در ادامه به آخرین برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای اعزام به حج تمتع ۱۳۹۹ هم اشاره کرد و گفت: ثبت نام در کاروان‌های حج تمتع ۱۳۹۹ از ۹ اسفند آغاز می‌شود.

او گفت: افرادی که دارای فیش ثبت نامی تا انتهای سال ۱۳۸۵ هستند و نیز کسانی که از سال ۱۳۸۶ ثبت نام کرده‌اند می‌توانند از ۹ اسفند وارد سامانه بروزرسانی اطلاعات حج تمتع شوند و ثبت اطلاعات خود را تکمیل کنند.

مدیر حج و زیارت کرمانشاه گفت: هشتم اسفند نیز کاروان‌های اعزامی استان به حج تمتع ۱۳۹۹ مشخص خواهند شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9592
  • 145 بازدید

برچسب ها

مطالب مشابه