• امروز : دوشنبه - ۲ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 22 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 23 May - 2022

اعطای مرخصی به بیش از ۱۲۰۰ زندانی در کرمانشاه

  • کد خبر : 9867
  • ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵
اعطای مرخصی به بیش از ۱۲۰۰ زندانی در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از اعطای مرخصی به ۱۲۰۳ زندانی در کرمانشاه خبر داد. دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه  با اشاره به شیوع بیماری کرونا در کشور گفت: در این راستا  و براساس بخشنامه‌ای که از سوی رییس قوه قضاییه به استان‌ها ابلاغ شده با اعطای مرخصی به تعدادی از زندانیان […]

به گزارش پاتاق نیوز، دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از اعطای مرخصی به ۱۲۰۳ زندانی در کرمانشاه خبر داد.

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه  با اشاره به شیوع بیماری کرونا در کشور گفت: در این راستا  و براساس بخشنامه‌ای که از سوی رییس قوه قضاییه به استان‌ها ابلاغ شده با اعطای مرخصی به تعدادی از زندانیان در استان کرمانشاه موافقت شد.
صادقی تعداد زندانیانی که درکرمانشاه مشمول این مرخصی شده اند را ۱۲۰۳ زندانی اعلام کرد و گفت: از از این تعداد ۲۵۰ نفر زندانیانی مستقر  در اردوگاه چشمه سفید بوده اند و با قرار وجه التزام به آن‌ها مرخصی داده شد.
دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه افزود: همچنین ۱۱۰ نفر از کل زندانیانی که به آن‌ها مرخصی داده ایم کسانی هستند که مدت زمان کمی از مدت حبس آن‌ها باقی مانده بود و بنا براین با عفو آن‌ها موافقت کردیم.
وی مدت زمان مرخصی این زندانیان را تا پایان فروردین ۹۹ اعلام کرد.
صادقی در ادامه با بیان اینکه موافقت با مرخصی این تعداد زندانی در کرمانشاه یک اقدام کم نظیر در کشور بوده عنوان کرد:مرتکبان جرایم خشن ومهم، افراد دارای سابقه شرارت و قدرت نمایی وافرادی که آزادی آن‌ها مضر به امنیت است مشمول این بخشنامه نمی‌شوند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9867
  • 189 بازدید

برچسب ها