• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

اعطای کارت اعتباری خرید کالا به تاکسیرانان کرمانشاه

  • کد خبر : 8092
  • ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
اعطای کارت اعتباری خرید کالا به تاکسیرانان کرمانشاه
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرکرمانشاه از اعطای کارت اعتباری خرید کالا به تاکسیرانان خبر داد.

به گزارش پاتاق نیوز، سجاد سلیمانی هدف از این اقدام را افزایش خدمات و حمایت از رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل درون شهری، دانست و گفت: فرایند نام نویسی و اعطاء کارت اعتباری خرید کالا از فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با  پیگیریهای این سازمان با اتحادیه تاکسیرتنهای کشور و با مشارکت بانک قرض الحسنه مهر ایران اجرایی شده است.

وی از تاکسیرانان متقاضی دریافت کارت اعتباری خرید کالا خواست که جهت ثبت نام تا تاریخ ۲۱ مردادماه جاری در سامانه جامع اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور به آدرسwww . irtusan . ir اقدام نمایند.

مدیر عامل سازمان تاکسبرانی  با اشاره به شرایط طرح افزود: در هر سال اعتباری معادل ۲۴میلیون ریال طی ۳ نوبت (هر ۴ماه یکبار)، با کارمزد ۱ / ۴ ٪ برای خرید از فروشگاههای زنجیرهای کوروش در کارت خرید متقاضیان واریز می گردد.

سلیمانی یادآور شد: در مرحله نخست پس از انجام فرایند ثبت نام توسط متقاضیان مبلغ ۸ میلیون ریال در کارت خرید از فروشگاه های زنجیره ای کورش شارژ می گردد و افراد پس از دریافت اعتبار به میزان مبلغ فوق می توانند از فروشگاه های یاد شده خرید نمایند.

وی ادامه داد: اعتبار تخصیصی طی ۴ قسط (ماهیانه مبلغ ۲ میلیون ریال) بازپرداخت خواهد شد، پس از اتمام آخرین قسط مجددا مبلغ ۸ میلیون ریال به روش اعلامی تا ۳ مرحله در سال در کارت رانندگان شارژ خواهد شد.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه، درمورد مراحل دریافت کارت خرید فروشگاه های افق کوروش گفت: متقاضیان باید ابتدا با مراجعه به سامانه جامع اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور به آدرس www . irtusan . ir تا تاریخ ۲۱ مردادماه، نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام و ارائه درخواست صدور کارت خرید اقدام نموده، سپس ۷۲ ساعت پس از ثبت نام و دریافت تاییدیه از سامانه، به شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران برای افتتاح حساب مراجعه کنند.

وی حداقل مبلغ جهت افتتاح حساب را یکصد هزار ریال اعلام کرد. سلیمانی تاکید کرد: به منظور تکمیل پرونده بانکی جهت دریافت تسهیلات،

همراه داشتن اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی جدید یا رسید ثبت نامه برای کارت ملی و ارائه یک برگ سفته یا چک صیادی به عنوان ضمانت به مبلغ (۱۰میلیون ریال) الزامی است.

وی خاطرنشان کرد: متقاضیان می توانند حداکثر ۱۵ روز بعد از تکمیل پرونده بانکی از سازمان مربوطه کارت خرید خود را دریافت نمایند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه با تاکید بر اینکه استفاده از این طرح برای کلیه فعالان حوزه حمل و نقل امکانپذیز می باشد، تصریح نمود:

پرداخت اولین قسط یک ماه پس از دریافت کارت شروع خواهد شد و در صورت عدم پرداخت اقساط در موعد مقرر متقاضیان از دریافت تسهیلات برای مراحل بعدی حذف می شوند.

به گفته سلیمانی، متقاضیان دارای چک برگشتی و اقساط معوق، تا زمان تسویه حساب نمی توانند از این خدمات استفاده نمایند.

گفتنی است؛ کلیه کارتهای صادر شده به نام متقاضی، فقط در فروشگاههای افق کوروش قابل استفاده می باشد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8092
  • 339 بازدید

برچسب ها