• امروز : سه شنبه - ۱۸ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 12 - محرم - 1444
  • برابر با : Tuesday - 9 August - 2022

اعلام آخرین آمار مبتلایان به کرونا در استان کرمانشاه (۴ مهر ۱۳۹۹)

  • کد خبر : 12346
  • ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
اعلام آخرین آمار مبتلایان به کرونا در استان کرمانشاه (۴ مهر ۱۳۹۹)

به گزارش پاتاق نیوز، مهدی محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از فوت شش هم استانی دیگر در اثر ابتلا به کرونا خبر داد. مهدی محمدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۵۴ مورد بیمار مثبت بستری مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند و جمع […]

به گزارش پاتاق نیوز، مهدی محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از فوت شش هم استانی دیگر در اثر ابتلا به کرونا خبر داد.

مهدی محمدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۵۴ مورد بیمار مثبت بستری مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند و جمع موارد مثبت بستری به ۴۳۵۰ نفر رسید.

وی افزود: هم اکنون ۴۱۸ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.

مهدی محمدی گفت: تعداد موارد فوت در اثر ابتلا قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان ۶ نفر می باشد که از این تعداد سه مورد فوت مربوط به شهرستان کرمانشاهو دو نفر مربوط به شهرستان اسلام آباد غرب و یک نفر مربوط به شهرستان کنگاور می باشد.

وی ادامه داد:بر اساس این آمار از ابتدای اپیدمی تا کنون تعداد موارد فوت در شهرستان کرمانشاه به ۳۳۵ نفر ، در اسلام آباد غرب به ۵۲ نفر و در کنگاور به ۲۳ نفر رسید و مجموع جان باختگان در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تا کنون به ۵۹۲ نفر رسید.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اظهار کرد: از ابتدای شروع اپیدمی تا کنون در استان ۱۲۴۹۹ نفر بستری و ۱۱۵۰۲ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند.

محمدی در پایان افزود: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۹۹ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شده و ۵۹ نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده اند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12346
  • 136 بازدید

برچسب ها