• امروز : چهارشنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 4 - جماد أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 8 December - 2021

اعلام آخرین آمار مبتلایان به کرونا در استان کرمانشاه (۲۴ مهر ۱۳۹۹)

  • کد خبر : 12980
  • ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۸
اعلام آخرین آمار مبتلایان به کرونا در استان کرمانشاه (۲۴ مهر ۱۳۹۹)

به گزارش پاتاق نیوز، مهدی محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از فوت ۷ هم استانی دیگر در اثر ابتلا به کرونا خبر داد. مهدی محمدی بعد از ظهر پنجشنبه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره بستری شدن ۶۵ مورد مثبت مبتلا به کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: […]

به گزارش پاتاق نیوز، مهدی محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از فوت ۷ هم استانی دیگر در اثر ابتلا به کرونا خبر داد.

مهدی محمدی بعد از ظهر پنجشنبه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره بستری شدن ۶۵ مورد مثبت مبتلا به کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: جمع موارد مثبت بستری به ۵۳۷۳ نفر رسید و هم‌اکنون ۵۹۷ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵۲ مورد بیمار مثبت سرپایی نیز در استان کرمانشاه شناسایی و جمع موارد سرپایی مثبت در استان به ۳۸۰ ۱۷ نفر رسید.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: تعداد موارد فوت در اثر ابتلاء قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان ۷ نفر است که از این تعداد ۴مورد فوت مربوط به شهرستان کرمانشاه است.

محمدی درباره سایر جان باختگان گفت: همچنین در شبانه روز گذشته در شهرستان‌های دالاهو، صحنه و هرسین هر کدام یک‌نفر در اثر ابتلاء به کرونا جان خود را از دست داده‌اند.

وی گفت: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلاء به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۷۲۹ نفر رسید.

محمدی تصریح کرد: از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان ۱۴۷۹۱ نفر بستری و ۱۳۴۵۱ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

گفتنی است، در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵۷ بیمار جدید با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری شده و ترخیص ۱۱۴ نفر نیز از بیمارستان پس از بهبودی انجام گرفته است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12980
  • 97 بازدید

برچسب ها