• امروز : جمعه - ۲۷ فروردین - ۱۴۰۰
  • برابر با : 5 - رمضان - 1442
  • برابر با : Friday - 16 April - 2021

اعلام دستگاه‌های برتر کرمانشاه در جشنواره استانی شهید رجایی

  • کد خبر : 8413
  • ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۹:۴۳
اعلام دستگاه‌های برتر کرمانشاه در جشنواره استانی شهید رجایی

به گزارش پاتاق نیوز، پانزدهمین جشنواره استانی شهید رجایی و آئین معرفی و تجلیل از دستگاه‌های اجرایی برتر استان کرمانشاه عصر امروز در استانداری کرمانشاه برگزار و دستگاه‌های برتر دولتی اعلام شد. بر این اساس شرکت برق منطقه‌ای غرب و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه دستگاه‌های برتر از لحاظ امتیازات شاخص‌های عمومی معرفی شد. […]

به گزارش پاتاق نیوز، پانزدهمین جشنواره استانی شهید رجایی و آئین معرفی و تجلیل از دستگاه‌های اجرایی برتر استان کرمانشاه عصر امروز در استانداری کرمانشاه برگزار و دستگاه‌های برتر دولتی اعلام شد.

بر این اساس شرکت برق منطقه‌ای غرب و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه دستگاه‌های برتر از لحاظ امتیازات شاخص‌های عمومی معرفی شد.

همچنین ادارات کل امور اقتصادی و دارایی و آموزش فنی و حرفه‌ای استان دستگاه‌های برتر بر اساس امتیازات شاخص‌های اختصاصی عنوان شدند.

اداره‌کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در گروه علمی فرهنگی و آموزشی و همچنین صیانت از حقوق شهروندان و همچنین اداره کل استاندارد در گروه زیر بنایی و تولیدی و اقدامات شایسته در خصوص محور سرمایه انسانی و کنترل استانداردهای کالا به عنوان دستگاه‌های برتر و بر اساس مجموع امتیازات شاخص‌های عمومی و اقتصادی معرفی شد.

در گروه حمایتی سلامت و بهداشت به ویژه اقدامات در صیانت از حقوق شهروندان و تحت پوشش قرار دادن افراد واجد شرایط اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه به عنوان دستگاه برتر بر اساس مجموع امتیازات و شاخص‌های عمومی و اقتصادی معرفی شد.

اداره‌کل جهاد کشاورزی استان، دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هم در لیست دستگاه‌های برتر در محور اقتصاد مقاومتی قرار گرفت.

در محور اشتغال نیز ادارات کل صنعت، معدن و تجارت، کمیته امداد امام خمینی (ره) و تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان دستگاه‌های برتر معرفی شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8413
  • 155 بازدید

برچسب ها

مطالب مشابه