• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

اعلام شیفت بندی کارکنان دستگاه های اجرایی در اجرای بخشنامه سازمان امور اداری و استخدامی/ مدیران مشمول این بخشنامه نمی شوند

  • کد خبر : 9951
  • ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۹
اعلام شیفت بندی کارکنان دستگاه های اجرایی در اجرای بخشنامه سازمان امور اداری و استخدامی/ مدیران مشمول این بخشنامه نمی شوند

به گزارش پاتاق نیوز،دکتر افشین کریمی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه ضمن اشاره به لزوم انجام اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با کرونا گفت: کارکنان دستگاه های اجرایی بر اساس بخشنامه معاون رییس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی برای ارائه خدمات شیفت بندی می شوند. کریمی حفظ سلامت مردم و کارکنان را […]

به گزارش پاتاق نیوز،دکتر افشین کریمی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه ضمن اشاره به لزوم انجام اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با کرونا گفت: کارکنان دستگاه های اجرایی بر اساس بخشنامه معاون رییس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی برای ارائه خدمات شیفت بندی می شوند.

کریمی حفظ سلامت مردم و کارکنان را بسیار مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: ارائه خدمات به موقع و مستمر نیز مهم است و این موضوع در اولویت برنامه ریزی مدیران قرار خواهد داشت.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری افزود: بر اساس بخشنامه ابلاغی کارکنان ( به استثناء مدیران ) دستگاه های اجرایی (به استثناء نهادها و ادارات خدمات رسان، بیمارستانها و مراکز بهداشتی و درمانی) از تاریخ ٩٨.١٢.١٧ به صورت مناسب با حضور حداقل ۵٠ درصد از کارکنان به شرط عدم تعلل یا تأخیر در انجام امور مردم روزانه شیف بندی می شوند.

وی ادامه داد: کارکنان دارای شرایط جسمانی خاص یا بیماری در صورت صلاحدید مدیران می توانند وظایف محوله را به صورت دورکاری انجام دهند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری در خاتمه تأکید کرد: مدیران مشمول شیفت بندی نمی شوند و باید مطالق ساعات کار قانونی در محل کار حضور داشته باشند و ضمناً مرخصی های مدیران نیز با دستور استاندار محترم تا پایان فروردین لغو شده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9951
  • 262 بازدید

برچسب ها