• امروز : پنج شنبه - ۱۴ اسفند - ۱۳۹۹
  • برابر با : 21 - رجب - 1442
  • برابر با : Thursday - 4 March - 2021

اعلام قیمت قند و شکر در کرمانشاه

  • کد خبر : 6262
  • ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
اعلام قیمت قند و شکر در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، سرپرست مدیریت توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در این کارگروه گفت: پس از بررسی پیشنهادهای همکاران خانه صنعت، معدن و تجارت و نمایندگان صنایع در این کارگروه مقرر شد قند کله با قیمت عمده فروشی پنج هزار و ۵۹۰ تومان و خرده فروشی ۶ هزار و ۲۰۰ تومان به دست […]

به گزارش پاتاق نیوز، سرپرست مدیریت توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در این کارگروه گفت: پس از بررسی پیشنهادهای همکاران خانه صنعت، معدن و تجارت و نمایندگان صنایع در این کارگروه مقرر شد قند کله با قیمت عمده فروشی پنج هزار و ۵۹۰ تومان و خرده فروشی ۶ هزار و ۲۰۰ تومان به دست مصرف کننده برسد.
محمد قاضی هرسینی افزود: قیمت قند شکسته نیز به صورت عمده فروشی کیلویی ۶ هزار تومان و قیمت خرده فروشی آن ۶ هزار و ۷۰۰ تومان تعیین شد.
وی تصریح کرد: مقرر شده اتاق اصناف با هماهنگی بخش بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت نسبت به تعریف، تعیین و ساماندهی شبکه توزیع کالاهای تنظیم بازار اقدام و به نحوی عمل شود که ضمن رعایت مصوبات قبلی کارگروه تنظیم بازار و کمیته تامین و توزیع با استفاده از عاملین توزیع قبلی تمهیدات لازم در خصوص جغرافیای هدف با اولویت مناطق محروم، حاشیه شهر و آسیب پذیر و فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی های کارگری، کارمندی امکان ثبت اطلاعات در سامانه شامل اطلاعات قبلی و سوابق عاملین توزیع مدیریت شده و فراهم شود.
وی گفت: با توجه به اعلام سازمان غله مبنی بر افزایش قیمت شکر هر کیلوگرم ۴۰۰ تومان؛ قیمت شکر بسته بندی به قیمت چهار هزار و۱۵۰ تومان در درب کارخانه و چهار هزار و ۳۵۰ تومان برای مصرف کننده افزایش و تعیین شد.
قاضی هرسینی افزود: مقرر شده قیمت شکر بسته بندی و قند بسته بندی با شکر تنظیم بازار برابر روند قبلی و با تعیین سهمیه شهرستانی مدیریت توسعه بازرگانی و صدور حواله مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ها با معرفی عوامل توزیع و نظارت دستگاه های مربوطه انجام شود.
سرپرست مدیریت توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در ادامه تصریح کرد: مقرر شده عاملینی که قبل از تاریخ اعلام قیمت جدید شکر وجه واریز کرده اند شکر خود را به نرخ قدیم تحویل بگیرند و باید تمام سهمیه دریافتی را به نرخ قدیم بین مصرف کنندگان توزیع نمایند.
وی خاطرنشان کرد: مقرر شده شکر بسته بندی شده به نرخ دولتی با توجه به نوع و کیفیت بسته بندی به قیمت درب کارخانه سه هزار و ۷۰۰ تومان برای هر بسته و قیمت چهار هزار تومان برای مصرف کننده تعیین گردد و بسته بندی شکر حداقل و ترجیحا یک کیلوگرمی انجام شود.
وی گفت: همچنین مصوب شده با توجه به اعلام نارضایتی واحدهای بسته بندی شکر معرفی شده به کارخانه ارومیه که با وجود واریز وجه هنوز شکری دریافت نکرده اند شرکت غله منطقه ۹ پیگیری لازم جهت تسریع در تحویل و حمل سهمیه با استان آذربایجان غربی به عمل آورد.
وی با اشاره به اینکه برابر مصوبات کارگروه تنظیم بازار استان مقرر شده برای حمایت از تولیدکنندگان نان برنجی و نان روغنی در ماه مبارک رمضان، سهمیه شکر برای این صنف در نظر گرفته شود، افزود: مقدار ۱۰۰ تن شکر از سهمیه آتی به این صنف اختصاص می یابد.
قاضی هرسینی خاطرنشان کرد: با توجه به لزوم تسریع در توزیع شکر سهمیه صنف شهرستان ها شرکت غله و بازرگانی منطقه ۹ می بایست هماهنگی لازم را برای دریافت سهمیه مربوطه توسط اتحادیه این صنف معرفی به عمل آورد و در اسرع وقت تعیین تکلیف نماید.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6262
  • 231 بازدید

برچسب ها

نوشته های مشابه