• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

اعلام وضعیت قرمز

  • کد خبر : 9963
  • ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۸
اعلام وضعیت قرمز

به گزارش پاتاق نیوز، پیام اعضای هیات علمی گروه بیماری‌های عفونی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه منتشر شد گروه بیماری‌های عفونی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با انتشار اطلاعیه ای اعلام وضعیت قرمز در این استان کرد در این اطلاعیه آمده است:    همشهریان و هم استانی‌های عزیز!همانگونه که می‌دانید، فرزندان شما در حوزه سلامت […]

به گزارش پاتاق نیوز، پیام اعضای هیات علمی گروه بیماری‌های عفونی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه منتشر شد

گروه بیماری‌های عفونی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با انتشار اطلاعیه ای اعلام وضعیت قرمز در این استان کرد در این اطلاعیه آمده است:    همشهریان و هم استانی‌های عزیز!
همانگونه که می‌دانید، فرزندان شما در حوزه سلامت روز‌های سختی را می‌گذرانند، اما روز‌های بسیار سخت تری برای اینان و برای شما در پیش است.
خطر ابتلا به کرونا همه شما، فرزندان و اعضای خانواده، عزیزان، دوستان و خویشاوندان شما را به طور جدی تهدید می‌کند
درصورت برآمدن سیل بیماری، هیچ کسی در امان نیست، حتی شما، کسی روئین‌تن و مصون نیست و سایه بیماری و مرگ ممکن است بر سر هرکسی بیفتد، مگر با رعایت موازین و اقدامات بهداشتی.
عزیزان! همانگونه که می‌بینید حتی زیارت خانه خدا و فرایض نمازجمعه و جماعت تعطیل شده و فعالیت ادارات به حداقل رسیده است؛ لذا از شما خواهش می‌کنیم که از همین امروز مغازه‌ها و کسب و‌کار‌های خود را از نظر تردد و تجمع مدیریت کنید، خودرو‌های خود را متوقف کنید، به خرید و قدم زدن‌در خیابان‌ها، پاساژ‌ها و پارک‌ها خاتمه دهید.
مهمانی، شب نشینی و دید و بازدید را تعطیل کنید، خود و خانواده را در خانه قرنطینه کنید و به هیچ وجه به دید و بازدید عید و مسافرت نوروزی فکر نکنید. این کار از نظر ما شدیدا ممنوع است.
رفتار‌های بهداشتی از جمله شستشوی مکرر دست‌ها، عدم دست دادن و روبوسی و … را ادامه داده، رفت و آمد در شهر را به حداقل برسانید، هرگز و هرگز کاری که موجب تجمع عده‌ای می‌شود، انجام‌ندهید و خود از جمع دوری کنید، دستورات بهداشتی را جدی بگیرید و بخصوص مواظب سالخوردگان و افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای باشید و مراوده خود را با آنان، کمتر کنید.
بیایید با توکل بر خدا با همت و قلب‌هایی نزدیک، اما جسم دور از هم، به مبارزه با بیماری برخیزیم و کرونا را شکست بدهیم.
این پیام را به منزله هشدار و اعلام وضعیت قرمز بهداشتی تلقی کنید و به همه کسانی که دوست دارید، این اخطار را از جانب ما اعلام کنید.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9963
  • 306 بازدید

برچسب ها