• امروز : چهارشنبه - ۵ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 27 October - 2021

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در استان کرمانشاه

  • کد خبر : 6226
  • ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
اعمال محدودیت‌های ترافیکی در استان کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ فضل‌الله شیری، رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه گفت: با توجه به افزایش حجم ترافیک برای مدیریت ترافیک در ساعات منتهی به اذان مغرب تعداد نیرو‌های پلیس راهور در معابر بیشتر می‌شود و نسبت به روانسازی ترافیک و تسهیل رفت و آمد خودرو‌ها اقدام خواهند کرد. رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه تصریح […]

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ فضل‌الله شیری، رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه گفت: با توجه به افزایش حجم ترافیک برای مدیریت ترافیک در ساعات منتهی به اذان مغرب تعداد نیرو‌های پلیس راهور در معابر بیشتر می‌شود و نسبت به روانسازی ترافیک و تسهیل رفت و آمد خودرو‌ها اقدام خواهند کرد.
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه تصریح کرد: در این طرح ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی در اطراف مساجد و حسینیه‌ها حضور خواهند یافت تاعلاوه بر روان‌سازی ترافیک با تخلفات احتمالی نیز برخورد شود.
‌رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه عنوان کرد: یکی از مشکلات پلیس راهور در پایان مراسم شب‌های پربرکت قدر ایجاد می‌شود که همه برای خروج از مراسم قدر تعجیل می‌کنند و در مکان‌هایی اتومبیل خود را پارک می‌کنند که سبب انسداد راه می‌شود که با این افراد برخورد جدی می‌شود.
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه تصریح کرد: در ماه پربرکت رمضان یکی از وظایفی که برعهده راهور گذاشته شده برخورد با افرادی است که در حال و یا تظاهر به روزی خواری هستند، برخورد سطحی و در حد تذکر با این افراد خواهد بود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6226
  • 223 بازدید

برچسب ها