• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021
از امروز؛

اعمال محدودیت تردد در منطقه طاق بستان

  • کد خبر : 13701
  • ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴
اعمال محدودیت تردد در منطقه طاق بستان
مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت کرمانشاه، از اعمال محدودیت تردد در منطقه طاق‌بستان از امروز ۱۴ آبان‌ماه خبر داد و گفت: تمام مسیرهای منتهی به آثار باستانی طاق‌بستان و همچنین رستوران‌ها و چم‌بشیر تا ساعت 24 روز جمعه بسته خواهد بود.

به گزارش پاتاق نیوز، خدادادیان مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: با توجه به مصوبات ستاد استانی کرونا مقرر شده بود تمام قلیانسرا‌های این منطقه تعطیل شود و رستوران‌ها نیز تنها به شرط بیرون بر بودن غذا به فعالیت خود ادامه دهند، اما با این وجود در چند شب گذشته شاهد حضور جمعیت زیادی از خانواده‌ها و جوانان در محوطه طاق بستان و چم بشیر و همچنین رستوران‌ها و قلیانسرا‌ها که کانون‌های خطرناکی برای انتقال کرونا هستند، بودیم.

وی افزود: با توجه به شرایط بحرانی شیوع کرونا در استان و عدم توجه مردم به رعایت دستورالعمل‌ها و محدودیت‌های اعمال شده، با هماهنگی فرماندار شهر کرمانشاه تصمیماتی برای حفظ سلامت مردم از امروز اجرایی می‌شود.

خدادادیان اظهار داشت: بر این اساس از امروز در منطقه ۷ شهرداری محدودیت‌های ترددی برای عدم حضور مردم در مناطق تفریحی شهر کرمانشاه اعمال خواهد شد و تمام مسیر‌های منتهی به آثار باستانی طاق بستان و همچنین رستوران‌ها و چم بشیر تا پایان زمان اعمال محدودیت‌های کرونایی بسته خواهد بود و وسایل نقلیه حق ورود به این منطقه را نخواهند داشت.

مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه افزود: از مردم تقاضا داریم برای حفظ سلامت خود و دیگران همکاری لازم را در این خصوص داشته باشند و فقط در مواقع ضروری از منزل خارج شده و در این شرایط غذا را در منزل تهیه کنند تا روند صعودی بیماری کرونا کاهش یابد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13701
  • 544 بازدید