• امروز : پنج شنبه - ۹ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 1 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 30 June - 2022

افتتاحیه فرایند ممیزی خارجی در شرکت پالایش نفت کرمانشاه

  • کد خبر : 8689
  • ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۵
افتتاحیه فرایند ممیزی خارجی در شرکت پالایش نفت کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز،  افتتاحیه فرایند ممیزی خارجی سیستم های یکپارچه مدیریت شرکت پالایش نفت کرمانشاه با حضور تیم ارزیابی شرکت Afnor اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل ،مدیران و روسای شرکت پالایش نفت کرمانشاه در سالن اجتماعات روابط عمومی برگزار شد. در این جلسه مهندس براندیشه رئیس هیئت مدیره شرکت ضمن اشاره به اهمیت ممیزی و ارزیابی ها، آن را جزیی از […]

به گزارش پاتاق نیوز،  افتتاحیه فرایند ممیزی خارجی سیستم های یکپارچه مدیریت شرکت پالایش نفت کرمانشاه با حضور تیم ارزیابی شرکت Afnor اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل ،مدیران و روسای شرکت پالایش نفت کرمانشاه در سالن اجتماعات روابط عمومی برگزار شد.

در این جلسه مهندس براندیشه رئیس هیئت مدیره شرکت ضمن اشاره به اهمیت ممیزی و ارزیابی ها، آن را جزیی از فرایند بهبود مستمر شرکت دانست و اظهار داشت : اعتقاد ما بر حفظ  استانداردها است زیرا رعایت خط مشی های ایزو و استانداردها ضامن کیفیت تولید است.

در ادامه مهندس محمدرضا جانبخش به عنوان سرممیز شرکت  Afnorبه ارائه گزارشی از برنامه های ممیزی و چگونگی انجام آن پرداخت و اظهار داشت :در این راستا روندهای موجود مورد ارزیابی و بررسی قرار خواهد گرفت و انطباق یا عدم انطباق آن با الزامات معرفی شده مورد سنجش قرار می گیرد.

هوشنگ دامیار عضو هیئت مدیره و معاون مالی اداری پالایشگاه نیز بر اجرای دقیق دستورالعمل های اجرایی تاکید داشت.

در پایان هم مهندس کاویانی مدیرعامل پالایشگاه خواستار همکاری و حضور موثر کلیه مدیران در فرایند ممیزی جهت اجرای هرچه اثربخش تر آن شد.

گفتنی است اختتامیه ممیزی خارجی این دوره در تاریخ ۳۰ مهرماه برگزار خواهد شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8689
  • 309 بازدید

برچسب ها