• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

افتتاح بیمارستان سوختگی گلستان کرمانشاه

  • کد خبر : 8961
  • ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۱
افتتاح بیمارستان سوختگی گلستان کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بیمارستان سوختگی گلستان کرمانشاه سه شنبه هفته جاری (۲۱ آبان) با حضور وزیر بهداشت افتتاح می‌شود. دکتر وحیدرضا مرادی اظهار داشت: بهره برداری از بیمارستان سوختگی گلستان که عملیات اجرایی آن از سال ۸۹ آغاز شده بود به دلیل پاره‌ای از مشکلات به تعویق افتاد، ولی در […]

به گزارش پاتاق نیوز، رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بیمارستان سوختگی گلستان کرمانشاه سه شنبه هفته جاری (۲۱ آبان) با حضور وزیر بهداشت افتتاح می‌شود.
دکتر وحیدرضا مرادی اظهار داشت: بهره برداری از بیمارستان سوختگی گلستان که عملیات اجرایی آن از سال ۸۹ آغاز شده بود به دلیل پاره‌ای از مشکلات به تعویق افتاد، ولی در یک سال گذشته با تسریع در روند ساخت این پروژه بیمارستان سوختگی کرمانشاه هم اکنون آماده افتتاح است.
وی با بیان اینکه بیمارستان سوختگی گلستان در ۵ طبقه در محوطه بیمارستان امام رضا (ع) احداث شده است، افزود: این بیمارستان دارای ۵۰ تخت شامل ۳۸ تخت جراحی و بستری و ۱۲ تخت ویژه است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه برای ساخت وتجهیز بیمارستان سوختگی گلستان ۵۵ میلیارد تومان هزینه شده است، گفت: تمام تجهیزات بیمارستان با توجه به حساسیت درمانی بیماران سوختگی و نیاز آن‌ها به مراقبت‌های ویژه بر اساس آخرین استاندارد‌های جهانی تهیه و خریداری شده است.
دکتر مرادی خاطرنشان کرد: از این پس بیمارستان سوختگی گلستان به عنوان اولین بیمارستان سوختگی غرب کشور فعالیت خواهد کرد و امروز نیز تمام بیماران بخش سوختگی بیمارستان امام خمینی (ره) کرمانشاه که تا پیش از این در درمان بیماران سوختگی قطبیت داشت، به این بیمارستان جدید منتقل شدند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8961
  • 262 بازدید

برچسب ها