• امروز : جمعه - ۸ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - ذو الحجة - 1442
  • برابر با : Friday - 30 July - 2021

افتتاح سالن چهارم سینما فرهنگ کرمانشاه

  • کد خبر : 8545
  • ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۸:۱۴
افتتاح سالن چهارم سینما فرهنگ کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، سالن چهارم سینما فرهنگ کرمانشاه به مناسبت هفته دفاع مقدس، توسط مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، با حضور مسئولین افتتاح گردید.فاضلی با اشاره به وجود دو سینمای فعال در شهر کرمانشاه، گفت: در حال حاضر برای جمعیت یک میلیون نفری شهر کرمانشاه تنها سینما آزادی و پردیس سینما فرهنگ را […]

به گزارش پاتاق نیوز، سالن چهارم سینما فرهنگ کرمانشاه به مناسبت هفته دفاع مقدس، توسط مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، با حضور مسئولین افتتاح گردید.
فاضلی با اشاره به وجود دو سینمای فعال در شهر کرمانشاه، گفت: در حال حاضر برای جمعیت یک میلیون نفری شهر کرمانشاه تنها سینما آزادی و پردیس سینما فرهنگ را داریم و کرمانشاه با توجه به جمعیت آن نیاز به ساخت پردیس‌های سینمایی دیگر دارد.

وی با بیان اینکه با افتتاح سالن جدید امکان اکران همزمان چند فیلم در این پردیس وجود دارد، گفت: سالن‌های این پردیس مجهز به آخرین سیستم‌های دیجیتال پخش فیلم هستند.
غلامرضا پیربابایی مدیرعامل مجتمع پردیس سینما فرهنگ نیز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه پردیس سینما فرهنگ تنها پردیس سینمایی غرب کشور است، گفت: با افتتاح سالن جدید، در حال حاضر چهار سالن برای نمایش فیلم در پردیس سینما فرهنگ فعال است.
وی با اشاره به رونق سینما در سال جاری، گفت: خوشبختانه مردم با سینما آشتی کرده‌اند و شاهد استقبال خوب مردم از فیلم‌های سینمایی هستیم و این امر موجب شد تا  برای ساخت سالن چهارم پردیس اقدام کنیم.
گفتنی است؛ در این مراسم؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه به رئیس سینما فرهنگ پیشنهاد داد که سینمایی در شهرستان سرپل ذهاب با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و همکاری وی ساخته شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8545
  • 597 بازدید

برچسب ها