• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022

افتتاح ششمین استودیوی تولید محتوای آموزشی در کرمانشاه

  • کد خبر : 12243
  • ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۱
افتتاح ششمین استودیوی تولید محتوای آموزشی در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، ششمین استودیوی تولید محتوای آموزشی به منظور ضبط برنامه‌های آموزشی و ارتباط آنلاین معلم و دانش‌آموز در فضای مجازی امروز در دبیرستان فرزانگان کرمانشاه افتتاح شد. مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، خدمت در سنگر تعلیم و تربیت را امری مقدس برشمرد و گفت: از […]

به گزارش پاتاق نیوز، ششمین استودیوی تولید محتوای آموزشی به منظور ضبط برنامه‌های آموزشی و ارتباط آنلاین معلم و دانش‌آموز در فضای مجازی امروز در دبیرستان فرزانگان کرمانشاه افتتاح شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، خدمت در سنگر تعلیم و تربیت را امری مقدس برشمرد و گفت: از همان ابتدا که در شرایط پیچیده کرونایی قرار گرفتیم، با همت همکاران استودیو تولید محتوا در دبیرستان هوشمند را افتتاح کردیم تا همه دانش آموزان استان بتوانند از تولیدات این مرکز بهره‌مند شوند.

مجید یزدان پناه افزود: در راستای تحقق عدالت آموزشی بر آن شدیم تا مراکز بیشتری را جهت تولید محتوای آموزشی برقرار کنیم و خداوند را شاکریم که امروز ششمین استودیوی تولید محتوای آموزشی در سطح حرفه‌ای را راه‌اندازی کردیم.

وی خاطرنشان کرد: این استودیو‌های فعال در سطح مدارس متعلق به تمامی دانش آموزان است و محتوا‌های تولیدی در دسترس همه دانش‌آموزان قرار خواهد گرفت.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12243
  • 123 بازدید

برچسب ها