• امروز : جمعه - ۲۶ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 10 - صفر - 1443
  • برابر با : Friday - 17 September - 2021
صبح امروز؛

افتتاح و کلنگ زنی ۲۸۳ پروژه اقتصادی و عمرانی در شهرستان کرمانشاه

  • کد خبر : 15973
  • ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۸
افتتاح و کلنگ زنی ۲۸۳ پروژه اقتصادی و عمرانی در شهرستان کرمانشاه
کرمانشاه - در چهارمین روز از دهه فجر ۲۸۳ پروژه اقتصادی و عمرانی با اعتبار دو هزار و ۴۸۲ میلیارد تومان در شهرستان کرمانشاه افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش پاتاق نیوز، استاندار کرمانشاه امروز در آیین افتتاح پروژه‌های اقتصادی و عمرانی شهرستان کرمانشاه که به صورت ویدئو کنفرانس (به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی) در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، اظهار داشت: علیرغم وجود مشکلات اقتصادی و اعمال تحریم‌ها از سوی دشمنان، اما خوشبختانه با همت و تلاش دولتمردان اقدامات بسیار امیدوار کننده‌ای در سطح کشور و استان کرمانشاه صورت گرفته که در همین راستا امروز ۲۸۳ پروژه عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و خدماتی در شهرستان کرمانشاه افتتاح و یا عملیات اجرایی آن‌ها شروع می‌شود.

 با توجه به شرایط کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی امسال از تمامی فرمانداران خواسته ایم که پروژه‌ها را به صورت ویدئوکنفرانس و مجازی برگزار کنند لذا همگی موظف به اجرای شیوه نامه‌های بهداشتی هستیم زیرا اگر بیماری کرونا اگر قابل پیش بینی نیست، اما قابل پیشگیری است.

فرماندار کرمانشاه نیز در این مراسم گفت: از این تعداد پروژه، هفت مورد آن با اعتبار ۲۲۰ میلیارد تومان طی روز‌های آتی در قالب برنامه‌های مجزا با حضور مسئولین ارشد کشوری افتتاح می‌شود.

رنجبر سهم طرح‌های اقتصادی از این طرح‌ها را ۱۶۵ مورد با اعتبار ۲۰۰۳ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: با افتتاح این طرح‌ها ۱۱۳۶ نفر مشغول به کار می‌شوند.
وی خاطرنشان کرد: ۶۰ مورد از طرح‌های افتتاحی نیز عمرانی هستند که برای آن‌ها ۳۰۳ میلیارد تومان هزینه شده است.

رنجبر همچنین از آغاز عملیات ۱۳ طرح با اعتبار ۱۷۹ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۶۲۱ نفر خبر داد.

فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه بخشی از این طرح‌ها از محل تسهیلات عشایری و روستایی و تسهیلات زلزله اجرایی شده، یادآور شد: اعتبار این طرح‌ها ۱۵۵ میلیارد تومان است که برای ۱۴۱۸ نفر شغل ایجاد کرده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=15973
  • 82 بازدید