• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

افتتاح پروژه گاز رسانی به شهر مرزی نودشه

  • کد خبر : 11670
  • ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸
افتتاح پروژه گاز رسانی به شهر مرزی نودشه

به گزارش پاتاق نیوز، پروژه گازرسانی به شهر مرزی نودشه صبح امروز با حضور وزیر نفت به صورت ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید. مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در این مراسم گفت: با اجرای این پروژه با اعتبار ۷۱۰ میلیارد ریال، یک هزار و ۲۲۹ خانوار شهری نودشه و ۳ هزار و ۶۲ خانواده روستایی از […]

به گزارش پاتاق نیوز، پروژه گازرسانی به شهر مرزی نودشه صبح امروز با حضور وزیر نفت به صورت ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در این مراسم گفت: با اجرای این پروژه با اعتبار ۷۱۰ میلیارد ریال، یک هزار و ۲۲۹ خانوار شهری نودشه و ۳ هزار و ۶۲ خانواده روستایی از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.

سیروس شهبازی با بیان اینکه در قالب این پروژه گازرسانی به ۸۱ روستا و ۲۲ واحد صنعتی انجام شده، افزود: همچنین امروز عملیات اجرایی گاز رسانی به ۴۸ روستا و واحد صنعتی دیگر آغاز می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: برای گازرسانی به شهر نودشه ۱۳ هزار و ۴۰۰ متر لوله گذاری در بخش شهری و ۳۳ هزار و ۵۰۰ متر لوله گذاری برای خط تغذیه انجام و یک ایستگاه تقلیل فشار (TBS) نیز اجرا شده است. مدیرعامل شرکت گاز استان اظهار داشت: در حال حاضر ۹۹ درصد جمعیت شهری استان کرمانشاه در قالب ۲۸ شهر و ۷۵ درصد جمعیت روستایی در قالب یک هزار و ۴۷۰ روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

لازم به ذکر است، پروژه گازرسانی به شهر نودشه با حضور وزیر نفت به صورت ویدئو کنفرانس، استاندار کرمانشاه، امام جمعه و فرماندار پاوه، نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان استانی به بهره برداری رسید.

شهر مرزی نودشه از توابع شهرستان پاوه با سه هزار و ۷۰۰ نفر جمعیت در ۱۵۰ کیلومتری شهر کرمانشاه قرار دارد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11670
  • 168 بازدید

برچسب ها