• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022

افتتاح ۳ زمین چمن مصنوعی فوتسال در دانشگاه رازی

  • کد خبر : 11786
  • ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴
افتتاح ۳ زمین چمن مصنوعی فوتسال در دانشگاه رازی

به گزارش پاتاق نیوز، سه زمین چمن مصنوعی فوتسال در دانشگاه رازی کرمانشاه، توسط رئیس سازمان دانشجویان کشور بصورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد. شهریار عباسیان مدیر تربیت بدنی دانشگاه رازی کرمانشاه، امروز(۱۹ شهریور) در حاشیه افتتاح این پروژه‌ها، بابیان اینکه دانشگاه رازی تا دو سال پیش هیچ زمین چمن مصنوعی نداشت، اظهارکرد: از سال گذشته با […]

به گزارش پاتاق نیوز، سه زمین چمن مصنوعی فوتسال در دانشگاه رازی کرمانشاه، توسط رئیس سازمان دانشجویان کشور بصورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

شهریار عباسیان مدیر تربیت بدنی دانشگاه رازی کرمانشاه، امروز(۱۹ شهریور) در حاشیه افتتاح این پروژه‌ها، بابیان اینکه دانشگاه رازی تا دو سال پیش هیچ زمین چمن مصنوعی نداشت، اظهارکرد: از سال گذشته با ورود خیرین ورزش یار و کمک مسئولین دانشگاه عملیات احداث سه پروژه زمین چمن مصنوعی فوتسال در این دانشگاه شروع شد.

وی تصریح کرد: دو باب از این زمین‌ها با مساحت ۲۳۰۰ متر مربع و صرف هزینه یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار توسط خیرین  ورزش یار ساخته شده است.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه رازی کرمانشاه افزود: دیگر زمین احداث شده هم با کمک اداره کل تربیت بدنی سازمان دانشجویان و دانشگاه رازی تامین اعتبار و ساخته شده است.

وی افزود: ۶۷ درصد از اعتبار ۴۵۰ میلیون تومانی احداث این زمین ۱۱۳۵ متر مربعی توسط دانشگاه رازی تامین شده است.

عباسیان با تاکید براینکه این زمین‌ها مطابق با استانداردهای روز ساخته شده‌اند، عنوان کرد: با افتتاح این زمین‌ها که یکی از آنها در پردیس کشاورزی و دو مورد آنها در پردیس مرکزی دانشگاه واقع شده، از این پس می‌توانیم میزبانی مسابقات ملی وبین المللی دانشجویان را داشته باشیم.

وی در ادامه در خصوص وضعیت سرانه فضای ورزشی در دانشگاه رازی هم گفت: در حال حاضر سرانه فضای ورزشی برای هر دانشجو در دانشگاه رازی در بخش فضای سرپوشیده ۱٫۱۵ متر و در بخش فضای روباز ۱٫۴۳متر است که کمتر از میانگین کشوری است.

عباسیان یادآورشد: این سرانه در دانشگاه رازی درحالی است که سرانه استاندارد فضای ورزشی برای هر دانشجو باید در دانشگاه‌های کشور حداقل ۲٫۵ متر باشد.

۱۲ هزار دانشجو در ۷۳ رشته کارشناسی، ۱۴۴ رشته کارشناسی ارشد و ۶۹ رشته دکتری در دانشگاه رازی کرمانشاه مشغول به تحصیل هستند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11786
  • 128 بازدید

برچسب ها