• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022

افزایش۲۰ درصدی کرایه ناوگان بین‌شهری

  • کد خبر : 10205
  • ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۶
افزایش۲۰ درصدی کرایه ناوگان بین‌شهری

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی قیمت کرایه ناوگان بین‌شهری در استان گفت: این افزایش قیمت برای ۱۹۷۱ ناوگان بین‌شهری استان اعمال می‌شود. فریبرز کرمی در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه ناوگان بین‌شهری اظهار داشت: این افزایش کرایه […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی قیمت کرایه ناوگان بین‌شهری در استان گفت: این افزایش قیمت برای ۱۹۷۱ ناوگان بین‌شهری استان اعمال می‌شود.

فریبرز کرمی در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه ناوگان بین‌شهری اظهار داشت: این افزایش کرایه برای همه انواع وسایل نقلیه شامل اتوبوس، مینی‌بوس و سواری کرایه و همزمان با سراسر کشور اعمال می‌شود.

وی با بیان اینکه تمام پایانه‌های مسافری کرمانشاه شامل ۱۶ پایانه عمومی و سه پایانه خصوصی فعال هستند عنوان کرد: برای جلوگیری از مراجعات غیرضروری و کاهش ازدحام، فروش بلیط نیز کاملا به صورت اینترنتی انجام می‌شود.

وی افزود: ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری استان شامل ۱۹۶ دستگاه اتوبوس، ۹۰۸ دستگاه مینی‌بوس و ۸۶۶ دستگاه سواری نیز هم اکنون فعال است و البته به دلیل شیوع بیماری کرونا تردد به مقاصد پرخطر کمتر انجام می‌شود.

کرمی گفت: به دلیل وضعیت ناشی از بیماری کرونا، تقاضا برای سفر با ناوگان حمل و نقل عمومی همچنان پایین است، با این وجود تمام موازین بهداشتی و ضدعفونی در این ناوگان انجام می‌شود تا مشکلی برای سلامت مردم رخ ندهد.

وی بیان کرد: نوروز امسال ۵۸ هزار و ۵۵۳ نفر توسط ناوگان حمل و نقل برون شهری استان جابجا شدند که نسبت به سال گذشته کاهش۶۶ درصدی را نشان می‌دهد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه تعداد سفرهای انجام شده در نوروز امسال را نیز ۷۷۰۵ مورد اعلام کرد و گفت: در این بخش نیز کاهش ۵۷ درصدی تعداد سفرها را شاهد بودیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10205
  • منبع : پاتاق نیوز
  • 171 بازدید

برچسب ها