• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022

افزایش صادرات خروجی از مرزهای استان کرمانشاه

  • کد خبر : 6631
  • ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
افزایش صادرات خروجی از مرزهای استان کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، خلیل حیدری با اشاره به اینکه در دو ماه نخست امسال ۴۷۱ میلیون و ۶۰۸ هزار و ۸۲۰  دلار کالا به وزن یک میلیون و ۲۸ هزار و ۱۹۷ تن از طریق مرزهای استان کرمانشاه به خارج از کشورصادر شده است اظهار داشت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته از […]

به گزارش پاتاق نیوز، خلیل حیدری با اشاره به اینکه در دو ماه نخست امسال ۴۷۱ میلیون و ۶۰۸ هزار و ۸۲۰  دلار کالا به وزن یک میلیون و ۲۸ هزار و ۱۹۷ تن از طریق مرزهای استان کرمانشاه به خارج از کشورصادر شده است اظهار داشت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزش رشد ۲۷ درصدی و از نظر وزن نیز رشد ۱۶ درصدی داشته است.

وی عنوان کرد: از مجموع صادرات خروجی ۲۸۳ میلیون و ۶۰۴ هزار و ۵۲۶ دلار آن با وزن ۵۰۴ هزار و ۶۸۵ تن از طریق گمرک پرویزخان به خارج از کشور صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزش ۴۸  درصد افزایش و از نظر وزن پنج درصد کاهش داشته است.

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه گفت: در این مدت صادرات خروجی از گمرک بازارچه مرزی سومار ۷۲ میلیون و ۵۳۲ هزار و ۷۷۸ دلار کالا به وزن ۱۴۹ هزار و ۵۰۷ تن است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزش ۵۵ درصد و از نظر وزنی ۱۶ درصد کاهش داشته است.
حیدری صادرات خروجی از گمرک شیخ صله را ۴۱ میلیون و ۵۴۱ هزار و ۱۴۰ دلار کالا به وزن ۹۲ هزار و ۶۳۵ تن عنوان کرد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر وزن و ارزش رشد ۱۰۰ درصدی داشته است.

وی با بیان اینکه میزان صادرات خروجی از گمرک خسروی ۶۴ میلیون و ۵۰۳ هزار و ۳۳۳ دلار کالا به وزن ۲۱۰ هزار و ۹۳۷ تن است افزود: این میزان  کالا در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزش ۴۳۲ درصد افزایش و از  لحاظ وزن ۲۳۱ درصد رشد داشته است.

حیدری بیان کرد: در دو ماهه نخست امسال میزان صادرات خروجی از گمرک بازارچه مرزی شوشمی ۹ میلیون و ۴۲۷ هزار و ۴۳ دلارکالا به وزن ۷۰ هزار و ۴۳۱ تن است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزش ۲۵ درصد رشد و از لحاظ وزنی ۳۹ درصد کاهش داشته است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6631
  • 238 بازدید

برچسب ها