• امروز : یکشنبه - ۱۲ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 4 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Sunday - 3 July - 2022

افزایش قیمت نان در کرمانشاه ممنوع!

  • کد خبر : 9121
  • ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱:۴۴
افزایش قیمت نان در کرمانشاه ممنوع!

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه گفت: هیچگونه افزایش قیمتی در عرضه آرد نداشته‌ایم و واحدهای صنفی نیز اجازه افزایش بهای نان را ندارند. ماشاءالله ارویسی در خصوص اعلام برخی نانوایی‌ها برای افزایش قیمت آرد، اظهار داشت: هیچگونه افزایش قیمتی در این زمینه نداشته‌ایم، واحدهای صنفی نیز اجازه افزایش بهای نان […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه گفت: هیچگونه افزایش قیمتی در عرضه آرد نداشته‌ایم و واحدهای صنفی نیز اجازه افزایش بهای نان را ندارند.
ماشاءالله ارویسی در خصوص اعلام برخی نانوایی‌ها برای افزایش قیمت آرد، اظهار داشت: هیچگونه افزایش قیمتی در این زمینه نداشته‌ایم، واحدهای صنفی نیز اجازه افزایش بهای نان را ندارن.
وی در خصوص قیمت آرد توزیع شده در سطح استان کرمانشاه افزود: در حال حاضر آرد یارانه‌ای به قیمت کیسه‌ای ۳۲ تا ۳۳ هزار تومان و آراد نیمه‌یارانه‌ای نیز ۴۸ تا ۴۸ هزار و ۵۰۰ تومان توزیع می‌شود.
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه اختلاف قیمت مختصر آرد را مربوط به درصد مختلف سبوس‌گیری دانست و گفت: هیچگونه افزایش قیمتی از ابتدای سال تاکنون در بحث گندم، آرد و نان نشده است و با مشاهده هرگونه تخلف، به صورت جدی برخورد قانونی می‌شود.
ارویسی از شهروندان خواست در صورت مشاهده افزایش قیمت آرد و نان مراتب را با شماره ۱۲۴ سازمان بازرسی و یا ۳۸۲۲۰۹۰۲ روابط عمومی اداره‌کل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه اطلاع دهند./فارس

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9121
  • 216 بازدید

برچسب ها