• امروز : سه شنبه - ۵ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 22 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 25 January - 2022

افزایش نظارت بر بازار کرمانشاه در آستانه بازگشایی مدارس

  • کد خبر : 8303
  • ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶
افزایش نظارت بر بازار کرمانشاه در آستانه بازگشایی مدارس

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از تشدید نظارت بر بازار در آستانه سال تحصیلی جدید خبر داد. /مرصادنیوزداریوش جودکی اظهار داشت: هرساله با فرا رسیدن آخرین ماه تابستان و قرارگرفتن در آستانه بازگشایی مدارس بازار خرید کیف و کفش و ملزومات مدارس گرم می شود. وی افزود: افزایش تقاضا سبب سو استفاده […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از تشدید نظارت بر بازار در آستانه سال تحصیلی جدید خبر داد. /مرصادنیوز
داریوش جودکی اظهار داشت: هرساله با فرا رسیدن آخرین ماه تابستان و قرارگرفتن در آستانه بازگشایی مدارس بازار خرید کیف و کفش و ملزومات مدارس گرم می شود.

وی افزود: افزایش تقاضا سبب سو استفاده احتمالی عده ای سودجو می شود که به منظور مقابله با آنها دستگاه های نظارتی رصد بازار را در دستور کار قرار می دهند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: در این راستا از ابتدای شهریور ماه بازار لوازم التحریر، کیف، کفش و البسه با همکاری نماینده دادستانی، بازرسان صنعت، معدن و تجارت، علوم پزشکی و اتاق اصناف مورد نظارت قرار گرفته است.

این مسئول بیان داشت: این نظارتها از پانزدهم شهریور ماه تشدید خواهد شد.

جودکی عنوان کرد: به زودی نمایشگاه لوازم التحریر و ملزومات مدارس و دانشگاه در محل دائمی نمایشگاه های کرمانشاه برپا خواهد شد که با توجه به مناسب بودن قیمتهای آن، مردم سعی کنند آنجا خرید کنند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه رصد بازار لوازم التحریر، کیف، کفش و البسه مدارس در اولویت کاری دستگاه های نظارتی قرار دارد افزود: مردم با مشاهده هرگونه تخلفی موارد را اطلاع رسانی کنند تا در اسرع وقت مورد پیگیری قرار گیرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8303
  • 231 بازدید

برچسب ها