• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

افزایش ۱۷۶ درصدی حجم معاملات بورس کرمانشاه

  • کد خبر : 4218
  • ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴
افزایش ۱۷۶ درصدی حجم معاملات بورس کرمانشاه

زهرا دفتری در گفت‌و‌گو با خبرنگار پاتاق نیوز، با اشاره به اینکه ارزش ریالی سهام در ۹ ماه ابتدای امسال ۱۳۰۰ میلیارد تومان بوده است اظهار داشت: در ۹ ماه امسال حدود ۳۰۷۰ کد معاملاتی جدید در بورس منطقه‌ای کرمانشاه ایجاد شده که به منزله ورود همین تعداد فرد جدید به بازار است. وی با […]

زهرا دفتری در گفت‌و‌گو با خبرنگار پاتاق نیوز، با اشاره به اینکه ارزش ریالی سهام در ۹ ماه ابتدای امسال ۱۳۰۰ میلیارد تومان بوده است اظهار داشت: در ۹ ماه امسال حدود ۳۰۷۰ کد معاملاتی جدید در بورس منطقه‌ای کرمانشاه ایجاد شده که به منزله ورود همین تعداد فرد جدید به بازار است.
وی با اشاره به اینکه در بورس منطقه‌ای کرمانشاه حدود ۴۴۰۰ میلیون اوراق سهام و سایر اوراق به ارزش تقریبی ۱۳۰۰ میلیارد تومان مورد معامله قرار گرفته است عنوان کرد: این میزان معامله نسبت به ۹ ماه سال گذشته از نظر ارزش حدود ۲۲۲ درصد و از نظر حجم ۱۷۶ درصد رشد را نشان می‌دهد.
مدیر بورس منطقه‌ای کرمانشاه افزود: با توجه افزایش حجم و ارزش معاملات از ابتدای سال ۹۷ پیش‌بینی می‌شود این روند با همین قوت تا پایان سال ادامه پیدا کند.
دفتری با بیان اینکه سرمایه‌گذاران برای ورود به بازار بورس و سرمایه‌گذاری بهتر است اطلاعات لازم را داشته باشند گفت: علاقه‌مندان این اطلاعات را می‌توانند از طریق سایت اطلاع‌رسانی بورس یا دوره‌های آموزشی که به صورت مستمر در بورس برگزار می‌شود کسب کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4218
  • 371 بازدید

برچسب ها