• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه:

اقتدار پلیس و دستگاه قضایی باعث دلگرمی مردم می‌شود

  • کد خبر : 14887
  • ۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۵
اقتدار پلیس و دستگاه قضایی باعث دلگرمی مردم می‌شود
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با صدور پیامی اقتدار پلیس و دستگاه قضایی را باعث دلگرمی مردم دانست.

به گزارش پاتاق نیوز، در پی دستگیری اخلالگران امنیت اجتماعی روز پنجشنبه پیامی از سوی آیت الله علما نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه منتشر شد.

متن پیام، به این شرح است:
اقدام به موقع و موفقیت آمیز مسولین محترم قضایی و نیروهای جان برکف انتظامی در دستگیری سریع و قاطعانه اخلالگران امنیت اجتماعی موجب دلگرمی و امنیت خاطر مردم شریف استان شد.

لذا در این راستا از تلاش های مجدانه و پیگیری های همه جانبه مسوولین قضایی، رییس کل دادگستری و دادستان و نیروی انتظامی در خصوص دستگیری سریع و به موقع اخلالگران اخیر امنیت اجتماعی، فرهنگی و دینی که موجب جریحه دار شدن احساسات و غیرت مردم غیور استان شد، تقدیر و تشکر می نمایم.

بی شک قاطعیت دستگاه های قضایی، امنیتی و انتظامی در برخورد با عاملان و مسببان وقوع  اتفاقات اخیر از جمله تعرض به بانوی کرمانشاهی و هنجارشکنان اقدامات موهن در تکیه معاون الملک و اماکن مقدسه مذهبی استان قابل تجلیل است، زیرا این حرکت ضد دینی و امنیتی اخلاگران، موجب برانگیخته شدن احساسات پاک مردم غیور و متدین استان شده است.

لذا قویا از دستگاه قضایی انتظار دارم که با اقدام انقلابی و مجازات عاملان و مسببین این حوادث،پیامی‌آشکار را به متعرضان به امنیت و آرامش مردم و همچنین هنجارشکنان باورهای مقدس دینی داده تا  آنان بدانند استان ولایی کرمانشاه، قدمگاه شهدا و عاشقان حسنیی (ع) است و زمینه ای برای جولان هنجار شکنان وجود نخواهد داشت.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14887
  • 172 بازدید