• امروز : سه شنبه - ۱۸ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 12 - محرم - 1444
  • برابر با : Tuesday - 9 August - 2022

اقدامات خوبی در امور اقتصادی کرمانشاه در دست اقدام است

  • کد خبر : 2660
  • ۰۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
اقدامات خوبی در امور اقتصادی کرمانشاه در دست اقدام است

به گزارش ” پاتاق نیوز “ هوشنگ بازوند امروز جمعه در نشست مدیران اجرایی استان با آیت الله علما نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: ای شهیدان بزرگوار باید الگوهای همیشگی دولتمردان در پاکدستی و اخلاص و ساده زیستی باشند. وی افزود: وحدت، […]

به گزارش ” پاتاق نیوز “ هوشنگ بازوند امروز جمعه در نشست مدیران اجرایی استان با آیت الله علما نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: ای شهیدان بزرگوار باید الگوهای همیشگی دولتمردان در پاکدستی و اخلاص و ساده زیستی باشند.

وی افزود: وحدت، همدلی و انسجام مطلوبی میان مسئولین استان وجود دارد که بی تردید پرچمدار این وحدت حضرت آیت الله علماء است.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه رسیدگی به محرومان و مستضعفان باید سرلوحه کار مسئولین در دولت اسلامی باشد، مبارزه با فساد و ساده زیستی را از محورهای رفتاری ضروری مسئولین در نظام اسلامی عنوان کرد.

بازوند تصریح کرد: مدیران باید فرایند ملاقات با مردم را روانسازی و ساده سازی کنند، چراکه اغلب مشکلات مردم قابل حل است و با دستور و پیگیری مدیران رفع می‌شود.

وی افزود: دولت در کمک به زلزله‌زدگان سنگ تمام گذاشت و مدیران در جریان رسیدگی به زلزله‌زدگان تلاش قابل تقدیری داشتند؛ در خصوص کمک بلاعوض و افزایش تسهیلات برای بازسازی مناطق زلزله زده با دولت صحبت کرده‌ایم و در اولین نشست بعدی هیئت دولت مطرح می‌شوند.

استاندار کرمانشاه رفع موانع سرمایه گذاری و بهبود شاخص کسب و کار را موجب سرازیر شدن جریان سیال سرمایه به استان دانست و گفت: روند بیکاری استان را در گام نخست متوقف کردیم و بعد از آن سه پله نیز از رتبه در جایگاه اول تنزل داشتیم که همه حاصل تلاش مجموعه مدیران استان در راستای ایجاد اشتغال و رفع مانع بیکاری است.

بازوند تصریح کرد: در حوزه امور اقتصادی، اقدامات خوبی در استان در حال انجام و معیشت و اقتصاد مردم در اولویت قرار گرفته است، باید به گونه ای رفتار کنیم که مردم احساس کنند که مسئولان دولتی به فکر آنها هستند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=2660
  • 330 بازدید

برچسب ها