• امروز : سه شنبه - ۵ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 22 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 25 January - 2022

اقشار ضعیف در اولویت توزیع گوشت با نرخ دولتی هستند

  • کد خبر : 4941
  • ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰
اقشار ضعیف در اولویت توزیع گوشت با نرخ دولتی هستند

به گزارش پاتاق نیوز،  بازوند استاندار کرمانشاه صبح دوشنبه ۲۹ بهمن ماه در نشست ستاد تنظیم بازار استانگفت: کشور در شرایط تحریم‌های دشوار اقتصادی قرار دارد، ولی هنر این است که بتوانیم بر این بحران مدیریت کنیم. بازوند افزود:در خصوص عرضه گوشت با نرخ دولتی باید به گونه‌ای مدیریت کنیم که کرامت این مردم شریف […]

به گزارش پاتاق نیوز،  بازوند استاندار کرمانشاه صبح دوشنبه ۲۹ بهمن ماه در نشست ستاد تنظیم بازار استانگفت: کشور در شرایط تحریم‌های دشوار اقتصادی قرار دارد، ولی هنر این است که بتوانیم بر این بحران مدیریت کنیم.
بازوند افزود:در خصوص عرضه گوشت با نرخ دولتی باید به گونه‌ای مدیریت کنیم که کرامت این مردم شریف در این صف‌های طولانی آسیب نبیند.
به گفته وی تصاویر این صف‌ها به شکل مداوم در قالب برنامه جنگ روانی از شبکه‌های معاند پخش می‌شوند.
بازوند تاکید کرد: مجموعه کمیته امداد و بهزیستی باید امکانات لازم برای توزیع مناسب سهمیه گوشت قرمز و مرغ دولتی را میان مددجویان تحت پوشش خویش را فراهم کنند.
وی افزود: همچنین گوشت قرمز و مرغ با نرخ دولتی در اختیار تعاونی‌های کارگری مجموعه‌های مختلف مانند آموزش و پرورش، کارخانجات، شهرداری و دیگر مجموعه‌های زحمتکش قرار گیرد تا میان اعضاء توزیع کنند.
استاندار اضافه کرد: با توزیع مناسب این اقلام ضروری میان اقشار ضعیف و زحمتکش، بی گمان این صف‌ها بسیار برچیده خواهد شد و کرامت مردم هم حفظ می‌شود.
استاندار ادامه داد: کمیته‌های تامین و توزیع که در زیرمجموعه ستاد تنظیم بازار استان فعالیت می‌کنند به شکل روزانه نیاز‌های خود را اعلام و مدیریت ارشد استان نیز فورا، برای تامین این نیاز‌ها اقدام می‌کند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4941
  • 310 بازدید

برچسب ها