• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

الزامی شدن نصب کارت شناسایی در تاکسی‌های کرمانشاه

  • کد خبر : 3988
  • ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
الزامی شدن نصب کارت شناسایی در تاکسی‌های کرمانشاه

سجاد سلیمانی در گفتگو با خبرنگار پاتاق نیوز هدف از اجرای این طرح را پیشگیری از تخلفات احتمالی رانندگان اعلام کرد و گفت: طرح صدور کارت شناسایی برای رانندگان در حال اجرا است. وی با بیان اینکه صدور کارت شناسایی رانندگان تاکسی بر اساس دستورالعمل وزارت کشور و به منظور تکریم و ارتقای امنیت مسافران […]

سجاد سلیمانی در گفتگو با خبرنگار پاتاق نیوز هدف از اجرای این طرح را پیشگیری از تخلفات احتمالی رانندگان اعلام کرد و گفت: طرح صدور کارت شناسایی برای رانندگان در حال اجرا است.
وی با بیان اینکه صدور کارت شناسایی رانندگان تاکسی بر اساس دستورالعمل وزارت کشور و به منظور تکریم و ارتقای امنیت مسافران است، افزود: همه رانندگان موظف به نصب کارت شناسایی در معرض دید مسافران و بر روی شیشه جلو تاکسی‌ها بوده در صورت عدم نصب توسط بازرسان سازمان اعمال قانون خواهند شد.
مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه خاطرنشان کرد:مشخصات راننده و مالک خودرو بر روی این کارت نوشته شده و در صورت تخلف احتمالی مسافران می‌توانند به سرعت شکایات خود را از رانندگان پیگیری کنند.
سلیمانی خاطرنشان کرد: علاوه بر الصاق عکس راننده بر روی کارت شناسایی، تلفن واحد پیشنهادات و انتقادات نیز بر روی آن درج شده تا مسافران به راحتی بتوانند نظرات خود را به این سازمان ارائه دهند.
وی تصریح کرد: رانندگان تاکسی ملزم هستند که در اسرع وقت برای تهیه این کارت با همراه داشتن یک قطعه عکس ۴*۳ و کپی کارت شهری به واحد بازرسی و آموزش سازمان تاکسیرانی واقع در بلوار مصطفی امامی روبروی پارک معلم ساختمان درآمد و نوسازی، مراجعه کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3988
  • 511 بازدید

برچسب ها