• امروز : چهارشنبه - ۱۰ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 26 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Wednesday - 1 December - 2021

الزام رانندگان اتوبوس به ثبت ساعت در پاسگاه های پلیس راه

  • کد خبر : 9528
  • ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۷
الزام رانندگان اتوبوس به ثبت ساعت در پاسگاه های پلیس راه

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: در راستای ارتقاء ایمنی تردد ناوگان مسافربری، رانندگان اتوبوس لازم است در همه پاسگاه های پلیس راه اقدام به ثبت ساعت کنند. سرهنگ محمد حیدری اظهار داشت: با توجه به اهمیت سلامت سفر مسافران اتوبوس، رانندگان این ناوگان موظفند از ساعت ۲۲ تا ۷ صبح در […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: در راستای ارتقاء ایمنی تردد ناوگان مسافربری، رانندگان اتوبوس لازم است در همه پاسگاه های پلیس راه اقدام به ثبت ساعت کنند.

سرهنگ محمد حیدری اظهار داشت: با توجه به اهمیت سلامت سفر مسافران اتوبوس، رانندگان این ناوگان موظفند از ساعت ۲۲ تا ۷ صبح در همه پاسگاه های پلیس راه توقف و نسبت به کنترل سیستمی و فیزیکی ثبت ساعت اقدام کنند.

وی افزود: پلیس‌ راه استان با تشکیل تیم‌های مشترک با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای با اجرای طرح‌های ویژه و نظارت‌های میدانی بر عملکرد شرکت‌های مسافربری و رانندگان اتوبوس‌ها اقدام خواهد کرد.

سرهنگ حیدری خاطرنشان کرد: رانندگانی که اسم آنها در صورت وضعیت مسافری درج شده موظف هستند از مبدأ سفر تا مقصد حضور داشته و در اولین پاسگاه پلیس راه ثبت ساعت و در آخرین پاسگاه نسبت به ابطال دفترچه کار خود اقدام کنند.

رئیس پلیس راه کرمانشاه یادآور شد: سامانه نظارتی سپهتن نیز نوع رانندگی و تخلفات ارتکابی رانندگان اتوبوس را به اولین پاسگاه پلیس راه اعلام کرده و در این خصوص اعمال قانون صورت می گیرد.

وی اظهار داشت: مسافران اتوبوس های بین شهری می توانند از طریق سامانه ۱۱۰۱۲۰ تخلفات رانندگان اتوبوس و همچنین تقدیر از نوع رانندگی آنان را گزارش کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9528
  • 193 بازدید

برچسب ها