• امروز : دوشنبه - ۱۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 11 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 8 August - 2022

امام جمعه کرمانشاه: جوانان را باید به سمت کارهای نو سوق داد

  • کد خبر : 10690
  • ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸
امام جمعه کرمانشاه: جوانان را باید به سمت کارهای نو سوق داد

به گزارش پاتاق نیوز،  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، مهارت‌آموزی را فصل برتری جوامع موفق نسبت به سایر جوامع دانست و گفت: باید برای پرورش افراد متخصص برنامه‌ریزی کرد و جوانان را به سمت کارهای نو و دارای بازار مصرف سوق دهیم. آیت الله «مصطفی علما» روز سه‌شنبه در دیدار مدیرکل و […]

به گزارش پاتاق نیوز،  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، مهارت‌آموزی را فصل برتری جوامع موفق نسبت به سایر جوامع دانست و گفت: باید برای پرورش افراد متخصص برنامه‌ریزی کرد و جوانان را به سمت کارهای نو و دارای بازار مصرف سوق دهیم.

آیت الله «مصطفی علما» روز سه‌شنبه در دیدار مدیرکل و معاونان اداره کل فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه به مناسبت هفته ملی مهارت و کارآفرینی بر ضرورت فرهنگ کار و توسعه تأکید کرد و خواستار فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در این ارتباط شد.

امام جمعه کرمانشاه افزود: مهارت آموزی از قدیم الایام بوده و معمولاً خانواده ها فرزندان خود را برای کسب مهارت به مراکز کارآموزی می فرستادند.

آیت الله علما تأکید کرد: زمینه تولید ثروت در کشور ما زیاد است و منابع خدادادی فراوانی داریم، فقط باید با مدیریت صحیح و با برنامه‌ریزی علمی و قانونمند این ثروت‌های خدادادی را به فعلیت برسانیم.

حدود ۲۰ مرکز آموزش فنی و حرفه ای دولتی با ۱۲۰ کارگاه آموزشی و ۲۳۱ آموزشگاه آزاد در استان کرمانشاه فعال است.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای ۳۴ شهر و ۲ هزار و ۵۹۵ روستا است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10690
  • 179 بازدید

برچسب ها