• امروز : دوشنبه - ۸ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Monday - 29 November - 2021

اماکن تاریخی کرمانشاه در نوروز ۱۳۹۹ تعطیل است

  • کد خبر : 9945
  • ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۲
اماکن تاریخی کرمانشاه در نوروز ۱۳۹۹ تعطیل است

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کرمانشاه از تعطیلی تمام اماکن تاریخی استان در نوروز ۱۳۹۹ خبرداد. امید قادری در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به شیوع بیماری کرونا در کشور، اظهارکرد: اماکن تاریخی و گردشگری از جمله مراکز دارای بازدیدکنندگان بالا هستند و از این نظر احتمال انتقال بیماری […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کرمانشاه از تعطیلی تمام اماکن تاریخی استان در نوروز ۱۳۹۹ خبرداد.

امید قادری در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به شیوع بیماری کرونا در کشور، اظهارکرد: اماکن تاریخی و گردشگری از جمله مراکز دارای بازدیدکنندگان بالا هستند و از این نظر احتمال انتقال بیماری کرونا بین بازدیدکنندگان وجود دارد.

وی بابیان اینکه پیک بازدید از اماکن تاریخی و گردشگری معمولا در ایام نوروز اتفاق می‌افتد، عنوان کرد: براساس نظر دانشگاه علوم پزشکی استان و در راستای جلوگیری از انتقال بیماری کرونا بین افراد بازدیدکننده از اماکن تاریخی و گردشگری کرمانشاه، این اماکن در ایام نوروز تعطیل خواهند بود.

مدیرکل میراث فرهنگی استان تصریح کرد: این اقدام تنها منحصر به کرمانشاه نیست و در اکثر استان‌های درگیر بیماری کرونا هم این تصمیم حتی با شدت بیشتری اتخاذ شده است.

وی افزود: علاوه بر تعطیلی اماکن تاریخی، در نوروز پیش رو بسیاری از برنامه‌های شاخص نوروزی که در سالهای گذشته اجرا کرده‌ایم را نخواهیم داشت.

قادری یادآورشد: به منظور تصمیم گیری در خصوص برنامه‌های استان برای نوروز  واینکه آیا می‌توانیم پذیرای میهمانان نوروزی باشیم یا نه، روز شنبه(۱۷ اسفند) ستاد سفر استان را با ریاست استاندار برگزار خواهیم کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9945
  • 212 بازدید

برچسب ها