• امروز : شنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 18 - صفر - 1443
  • برابر با : Saturday - 25 September - 2021

امدادرسانی خادمیاران رضوی کرمانشاه به سیل‎زدگان لرستانی ادامه دارد

  • کد خبر : 5801
  • ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱
امدادرسانی خادمیاران رضوی کرمانشاه به سیل‎زدگان لرستانی ادامه دارد

 سیدجعفر امامیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار پاتاق نیوز، اظهار داشت: امدادرسانی، اطعام‌دهی و توزیع اقلام مورد نیاز سیل‌زدگان از سوی خادمیاران استان کرمانشاه در لرستان در حال انجام است. وی افزود: سیل اخیر در استان لرستان به شهرستان‌های نورآباد، پل‌دختر و دلفان آسیب‌هایی وارد کرده است که از ابتدای وقوع سیل، نمایندگی آستان قدس رضوی […]

 سیدجعفر امامیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار پاتاق نیوز، اظهار داشت: امدادرسانی، اطعام‌دهی و توزیع اقلام مورد نیاز سیل‌زدگان از سوی خادمیاران استان کرمانشاه در لرستان در حال انجام است.

وی افزود: سیل اخیر در استان لرستان به شهرستان‌های نورآباد، پل‌دختر و دلفان آسیب‌هایی وارد کرده است که از ابتدای وقوع سیل، نمایندگی آستان قدس رضوی در کرمانشاه خدماتی را برای امدادرسانی به مناطق آسیب‌دیده انجام داده است.

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان کرمانشاه تصریح کرد: این خدمات بیشتر در زمینه‌های اطعام‌دهی، خرید اقلام مورد نیاز سیل‌زدگان، جمع‌آوری هدایای مردمی و توزیع آنها بین مردم این مناطق فعالیت می‌کند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر، تعدادی آشپزخانه در استان لرستان به مناطق سیل‌زده برای امدادرسانی بهتر ایجاد شده است.

امامیان با اعلام اینکه روزانه بیش از ۱۰ هزار وعده غذا در این آشپزخانه پخت و بین مردم منطقه نورآباد، دلفان و پل‌دختر توزیع می‌شود، بیان کرد: امدادرسانی به مردم سیل‌زده استان لرستان تا پایان بحران سیل ادامه دارد.

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان کرمانشاه با اشاره به راه‌اندازی پویش مردمی «کنارتم همسایه» از سوی خادمیاران رضوی استان کرمانشاه عنوان کرد: خادمیاران رضوی از همان لحظات نخست با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی کرده است.

وی با اشاره به اینکه ۲۰ ایستگاه جمع‌آوری کمک نقدی و غیرنقدی از سوی خادمیاران در استان کرمانشاه مستقر شده است گفت: خادمیاران در حوزه پزشکی و سلامت، فرهنگی، بازی با کودکان و امدادرسانی به مردم مناطق سیل‌زده حضور پیدا کردند.

امامیان اظهار کرد: سه گروه‌ خادمیاران جهادی عمرانی به روستای چم‌مهر استان لرستان از سوی استان کرمانشاه اعزام می‌شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5801
  • 359 بازدید

برچسب ها