• امروز : سه شنبه - ۲۸ دی - ۱۴۰۰
  • برابر با : 15 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 18 January - 2022
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی:

امنیت کامل در مرزهای کرمانشاه برقرار است

  • کد خبر : 15175
  • ۰۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۷
امنیت کامل در مرزهای کرمانشاه برقرار است
قصرشیرین - فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: امنیت کامل در مرزهای استان کرمانشاه برقرار است و باتلاش بی‌دریغ نیروهای مرزبانی و هم‌افزایی مناسب با دیگر نیروهای مسلح، شاهد امنیتی مثال‌زدنی در سطح منطقه هستیم.

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از روابط عمومی مرزبانی، سردار احمدعلی گودرزی در بازدید از مرز سومار، اظهار داشت: با استعانت از پروردگار متعال تلاشی جهادی در نیروهای مسلح آغاز شده که با شکل‌گیری و تحقق این هدف، فصلی نو در تقویم امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی رقم خواهد خورد.

وی گفت: وظیفه ما مرزداران، حفظ و حراست از نوار مرز و جلوگیری از ورود و خروج قاچاق و حفظ امنیت در مرز است که در راستای این وظیفه باید توان عملیاتی و آمادگی رزمی و سطح آموزش خود را ارتقا داده، تا بتوانیم مؤثرتر و توانمندتر در ایفای وظایف محوله خویش ظاهر شویم.

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، مرزداران را مقتدرتر و با روحیه‌تر از همیشه در انجام وظیفه و حفظ و حراست از کیان مرزهای مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد.

وی در راستای افزایش تعاملات درون و برون سازمانی، به لزوم انجام هم‌افزایی با مرزنشینان در راستای کنترل مطلوب نوار مرزی تاکید کرد.

گودرزی در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مرزبانی خاطرنشان کرد: راه این شهدا ادامه دارد و ما تا آخرین نفس از مرزهای کشور حفاظت و حراست می کنیم و اجازه نمی‌دهیم دشمنان امنیت کشور ما را به هم بزنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=15175
  • 152 بازدید