• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

امکانات ارتباطی در مسیر زائران اربعین از کنگاور تا مرز خسروی فراهم می‌شود

  • کد خبر : 8388
  • ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷
امکانات ارتباطی در مسیر زائران اربعین از کنگاور تا مرز خسروی فراهم می‌شود

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل مخابرات منطقه کرمانشاه با اشاره به تسهیل در امر ارتباط تلفنی و اینترنت برای زائرین اباعبدالله الحسین(ع) اظهار داشت: امکانات و تجهیزات ارتباطی لازم درمسیر زوار مستقر می‌شود. مسیب قبادیان اظهار داشت: تمام نیروها و امکانات مخابرات منطقه کرمانشاه برای خدمت به زائران حضرت امام حسین(ع) آماگی کامل دارند. قبادیان افزود: […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل مخابرات منطقه کرمانشاه با اشاره به تسهیل در امر ارتباط تلفنی و اینترنت برای زائرین اباعبدالله الحسین(ع) اظهار داشت: امکانات و تجهیزات ارتباطی لازم درمسیر زوار مستقر می‌شود.

مسیب قبادیان اظهار داشت: تمام نیروها و امکانات مخابرات منطقه کرمانشاه برای خدمت به زائران حضرت امام حسین(ع) آماگی کامل دارند.

قبادیان افزود: امکانات و تسهیلات ارتباطی از جمله اینترنت و پوشش تلفن همراه درمسیر زائرینی که از مرز خسروی عبورمی‌کنند از شهرستان کنگاور تا نقطه صفر مرزی به صورت ویژه مهیا خواهد بود.

وی با بیان اینکه با توجه به اینکه استان کرمانشاه در مسیر اربعین قرار دارد از ورودی استان از سمت همدان تا حمیل و ایلام تحت پوشش قرار داده شده است عنوان کرد: ۹۰ درصد مسیر کرمانشاه تا خسروی زیرپوشش شبکه ۳G و ۴G همراه اول قرار دارد که بخشی از سایت‌ها حین زلزله و بخشی نیز به خاطر اربعین طی چند سال تکمیل شده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات منطقه کرمانشاه با اشاره به اینکه در چند سال گذشته چند پروژه در مسیرهای جاده‌ای انجام شده است افزود: بخشی از این اقدامات بعد از زلزله و بخشی نیز از برکات اربعین بود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8388
  • 314 بازدید

برچسب ها