• امروز : دوشنبه - ۲ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 22 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 23 May - 2022

امکانات بیت‌المال خرج تبلیغات انتخابات نخواهد شد

  • کد خبر : 11663
  • ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۹:۴۵
امکانات بیت‌المال خرج تبلیغات انتخابات نخواهد شد

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از استانداری کرمانشاه، رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه با تاکید بر رعایت اصل بی‌طرفی کارکنان دستگاه‌های اجرایی و مجریان در انتخابات، گفت: امکانات بیت‌المال خرج تبلیغات انتخابات نخواهد شد. حسین خوش‌اقبال امروز در نشست ستاد مدیریت و مقابله با کرونا شهرستان اسلام آباد‌غرب که در فرمانداری شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: علی‌رغم […]

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از استانداری کرمانشاه، رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه با تاکید بر رعایت اصل بی‌طرفی کارکنان دستگاه‌های اجرایی و مجریان در انتخابات، گفت: امکانات بیت‌المال خرج تبلیغات انتخابات نخواهد شد.

حسین خوش‌اقبال امروز در نشست ستاد مدیریت و مقابله با کرونا شهرستان اسلام آباد‌غرب که در فرمانداری شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: علی‌رغم شرایط کرونا و تنگناهای تحریمی، مردم پای نظام ایستاده و همراهی تقدیرآمیزی با تصمیمات ستاد ملی کرونا و کادر درمانی داشته‌اند.

وی با تاکید بر ضرورت تغییر شیوه مدیریت‌ها متناسب با توجه به ادامه‌دار بودن کرونا، افزود: مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی را نیز با تبعیت از پروتکل‌های بهداشتی بدون مشکل و باشکوه پشت‌سر می‌گذاریم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه ضرورت رعایت پروتکل‌ها در فرایند انتخابات را یادآور شد و گفت: از ستادهای انتخاباتی می‌خواهیم که سلامت جامعه را به عنوان اولویت لحاظ داشته و در رعایت پروتکل‌ها نقش‌آفرین باشند.

وی تصریح کرد: توقع از کاندیداها بعنوان افرادی که قرار است در مسند قانونگذاری باشند رعایت پروتکل‌ ها و سلامت جامعه و پایبندی به مصوبات ستادکرونا است.

خوش‌اقبال در ادامه با تاکید بر تامین نیازهای بهداشتی شعب اخذرای، خاطرنشان کرد: آخرین اخبار حکایت از این دارد که وضعیت استان برای برگزاری انتخابات مطلوب است.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه با تاکید بر مراقبت بیشتر از سلامت مردم، افزود: جامعه به امید مسئولین در محافل و انتخابات مشارکت می‌کنند از این رو باید با رعایت پروتکل‌ها به مردم اطمینان خاطر داد.

خوش‌اقبال در اشاره به بازگشایی مدارس، گفت: این اقدام بر اساس تصمیم و مصوبه ستاد ملی کرونا بوده، البته پیش‌بینی‌های مطلوبی از سوی آموزش و پرورش صورت گرفته است.  

وی از خانواده‌ها و خیران استان خواست که در بازگشایی مدارس و تامین نیازهای بهداشتی کمک حال آموزش و پرورش باشند تا هیچ دانش‌آموزی بخاطر نداشتن امکانات از تحصیل محروم نماند.

معاون استاندار کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه اسلام آبادغرب بعنوان دومین شهرستان استان دارای مردمان فهیم عالم و بافرهنگ است، تاکید کرد: نگرانی در مورد اخباری که در مورد مباحث قومی و قبیله ای مطرح می‌شود نداریم چرا که مطمئنیم مردم این مسائل را مدیریت خواهند کرد.  

خوش‌اقبال به کاندیداها توصیه کرد که شرایط و قوانین را رعایت کرده و پس از انتخابات رقابت‌ها را به رفاقت برای توسعه شهرستان و استان تبدیل کنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه مجریان مسئولیت برگزاری سالم انتخابات را برعهده دارند، تاکید کرد: به هیچ وجه کارکنان دستگا‌ه‌ها حق دخالت له یا علیه کاندیدایی را ندارد و اگر مدیر یا کارکنانی از امکانات دستگاه‌ها برای تبلیغات بهره‌برداری کنند بشدت برخورد می کنیم.

فرماندار اسلام‌ آباد غرب در سخنانی عنوان داشت مقدمات دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی فراهم شده است و در ۲۱شهریور ماه شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور در شهرستان خواهیم بود .

جهانبخش حیدری افزود: شعبه‌های اخذ رای در همه نقاط شهرستان پیش بینی شده و از مردم عزیزتقاضامندیم در زمان اخذ رای توصیه های بهداشتی را رعایت نمایند.

فرماندار در این جلسه از زحمات همه دست اندرکاران انتخابات قدردانی کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11663
  • 164 بازدید

برچسب ها