• امروز : دوشنبه - ۸ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Monday - 29 November - 2021

امکان تهیه اینترنتی بلیط فراهم شد

  • کد خبر : 4505
  • ۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹
امکان تهیه اینترنتی بلیط فراهم شد

پیربابایی مدیر پردیس سینمایی فرهنگ کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار پاتاق نیوز اظهار داشت: جشنواره فیلم فجر از روز جمعه ۱۲ بهمن به مدت ۷روز در پردیس سینمایی فرهنگ آغاز می شود. پیربابایی افزود: ۱۴ فیلم از جشنواره بین المللی فجر برای اکران در کرمانشاه انتخاب شده که علاقمندان می توانند در سه سانس ۲۰،۱۸،۱۶ […]

پیربابایی مدیر پردیس سینمایی فرهنگ کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار پاتاق نیوز اظهار داشت: جشنواره فیلم فجر از روز جمعه ۱۲ بهمن به مدت ۷روز در پردیس سینمایی فرهنگ آغاز می شود.
پیربابایی افزود: ۱۴ فیلم از جشنواره بین المللی فجر برای اکران در کرمانشاه انتخاب شده که علاقمندان می توانند در سه سانس ۲۰،۱۸،۱۶ به تماشای فیلم ها بنشینند.
مدیر پردیس سینمایی فرهنگ با ابراز خوشحالی از برگزاری این جشنواره در کرمانشاه گفت: از اینکه برای چندمین سال متوالی به طور همزمان با تهران میزبان فیلم‌های جشنواره بین المللی فجر هستیم خوشحالیم و آرزو داریم هرساله این اتفاق خوب در کرمانشاه رخ دهد.
وی در ادامه نسبت به امکان تهیه بلیط به صورت اینترنتی خبر داد و افزود: بلیط‌های تماشای فیلم‌های جشنواره در پردیس سینمایی فرهنگ به قیمت ۱۰هزار تومان از سایت تیکت و یا مراجعه حضوری قابل تهیه می‌باشد.
پیربابایی در پایان ضمن تشکر از تلاش‌های مدیرکل ارشاد اسلامی استان کرمانشاه جهت برگزاری جشنواره فیلم فجر در این استان از همشهریان کرمانشاهی خواست با حمایت های خود در ایام برگزاری این جشنواره انگیزه برگزاری چنین برنامه هایی را در مسئولین تقویت کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4505
  • 426 بازدید

برچسب ها