• امروز : جمعه - ۲۶ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 10 - صفر - 1443
  • برابر با : Friday - 17 September - 2021
استاندار کرمانشاه:

امیدوارم مجبور به تمدید محدودیت‌ها در کرمانشاه نشویم

  • کد خبر : 15979
  • ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱
امیدوارم مجبور به تمدید محدودیت‌ها در کرمانشاه نشویم
استاندار کرمانشاه ابراز امیداری کرد با تداوم همکاری مردم در رعایت شیوه نامه‌ها و پروتکل‌های بهداشتی، مجموعه مدیریتی استان مجبور به تمدید محدودیت‌ها برای ایام پایانی سال نشود.

به گزارش پاتاق نیوز، «هوشنگ بازوند»  عصر چهارشنبه در ستاد مبارزه با کرونا استان که در سرسرای شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: پس از شیوع کرونا در کشور مردم به این نتیجه رسیدند که با تشکیل بسیج ۸۰ میلیونی جان خود و دیگران را در مقابل این بیماری حفظ کنند.

وی ادامه داد: طرح شهید سلیمانی فرصت خوبی بود تا یک انسجام ملی در کشور شکل گرفته و شرایط به گونه ای مدیریت شود که جان بسیاری از هموطنان با اجرای مناسب آن حفظ شود.

بازوند خاطرنشان کرد: تاریخ به خوبی ثابت کرده در مصائب و سختی های مختلف انسجامی ملی در کشور شکل می گیرد که راحت تر می توان بر مشکلات غلبه کرد و نمونه اخیر آن همین طرح شهید سلیمانی در زمان اوج گیری بیماری کرونا بود.

استاندار کرمانشاه با اشاره به مدیریت خوب سپاه در اجرای طرح شهید سلیمانی، افزود: در کرمانشاه نیز همه دستگاه به خوبی پای کار آمدند و با همکاری خوب مردم موفق شدند تا حد زیادی این بیماری را کنترل کنند.

وی ادامه داد: در ایام الله دهه مبارک فجر پروژه های زیادی برای افتتاح در استان کرمانشاه آماده شده است اما به منظور پیشگیری از شیوع و پیک چهارم کرونا تصمیم بر این گرفته شده تا همه پروژه ها چه در شهر کرمانشاه و چه در شهرستان ها از طریق مجازی و ویدئو کنفرانس افتتاح شود.

بازوند در ادامه به نزدیکی ایام نوروز اشاره کرد و گفت: در این ایام بازار به صورت طبیعی شلوغ تر از روزها و ماه های گذشته می شود و مهمترین تقاضای ما از مردم فهیم و آگاه کرمانشاه این است خودشان شرایط را مدیریت و از هرگونه حضور در تجمعات و شلوغی ها پرهیز کنند.

مدیر ارشد استان کرمانشاه ادامه داد: بدون شک اگر شیوه نامه های بهداشتی رعایت شود خانواده های کمتری به عزای عزیزشان می نشینند و خطرات کمتری خود آنها را تهدید می کند.

وی یادآوری کرد: امیدوارم شرایط به گونه ای پیش رود که مجبور به تمدید محدودیت ها در استان نشویم ولی اگر هم این اتفاق افتاد مردم بدانند به خاطر حفظ سلامتی خودشان است.

در پایان این جلسه از تعدادی از بسیجیان حاضر در طرح شهید سلیمانی و کارکنان مراکز درمانی و آزمایشگاه های درگیر با بیماری کرونا تقدیر شد.  

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=15979
  • 146 بازدید