• امروز : شنبه - ۹ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 26 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Saturday - 29 January - 2022
فرماندار قصرشیرین:

انتخابات جشن بزرگ ملی است

  • کد خبر : 17673
  • ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۲
انتخابات جشن بزرگ ملی است
قصرشیرین - فرماندار قصرشیرین انتخابات را جشن بزرگ ملی دانست و گفت: در این عرصه تعیین سرنوشت همه گروه‌های مختلف مردم مشارکتی گسترده، فعالانه و پرشور دارند.

به گزارش پاتاق نیوز، مرادعلی تاتار روز چهارشنبه در جلسه ای با حضور نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای، افزود: نتیجه انتخابات جایگاه نظام را در جهان مشخص می کند و هر چه انتخابات پرشورتر باشد دشمنان را مایوس تر می کند.

وی اظهار داشت: امروز دشمن به دنبال مشارکت پایین مردم است از این رو امیدواریم که مردم قدرشناس در این دوره هم حماسه ای بزرگ خلق کنند و بار دیگر دشمنان را دلسرد کنند.

نماینده عالی دولت در قصرشیرین گفت: مسوولیت نمایندگان فرماندار در انتخابات سنگین و خطیر است و انتخابات خوب ادوار گذشته نتیجه مدیریت کارآمد نمایندگان فرماندار در روز رای گیری است و امیدواریم این دوره هم بدون مشکلی شاهد برگزاری انتخاباتی سالم و با نشاط باشیم.

تاتار اضافه کرد: مسوولیت تمام کارها با نمایندگان فرماندار است و هیچ کس حق دخالت را در روند برگزاری انتخابات در روز رای گیری را ندارد البته  این مهم در سایه تعامل و تدبیر با سایر اعضای صندوق به دست می آید زیرا اگر مشکلی برای صندوق پیش بیاید فرمانداری در قبال آن مسوول است و باید دقت نظر داشته باشید.

او گفت: تدابیر امنیتی برای حفاظت از صندوق باید لحاظ شود، قبل از شروع رای گیری تمام نکات بررسی شود تا شائبه ای پیش نیاید.

وی ادامه داد: انتخابات باید راس ساعت ۷صبح روز ۲۸ خرداد جاری آغاز شود و اعضای صندوق باید اولین آرا را به صندوق بیندازند و شروع انتخابات بعد از این ساعت قابل قبول نیست.  

وی افزود: نمایندگان فرماندار در تمام مراحل فرآیند انتخابات باید با مجموعه فرمانداری هماهنگ باشند و هیچ گونه اخباری به افراد ناشناس ارایه ندهند.

او اضافه کرد: ادارات

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=17673
  • 108 بازدید