• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

انتخابات سند‌ هویت و مردم سالاری دینی است

  • کد خبر : 11795
  • ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷
انتخابات سند‌ هویت و مردم سالاری دینی است

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه انتخابات را سند‌ هویت و مردم سالاری دینی خواند و گفت: همه ما موظف هستیم برای رقم زدن سرنوشتی ایده‌آل برای جامعه و نسل‌های آینده با تحقیق، بررسی و مشورت با افراد آگاه در انتخابات ۲۱ شهریورماه جاری شرکت کنیم. علی‌رضا شهرستانی در خصوص اهمیت […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه انتخابات را سند‌ هویت و مردم سالاری دینی خواند و گفت: همه ما موظف هستیم برای رقم زدن سرنوشتی ایده‌آل برای جامعه و نسل‌های آینده با تحقیق، بررسی و مشورت با افراد آگاه در انتخابات ۲۱ شهریورماه جاری شرکت کنیم.

علی‌رضا شهرستانی در خصوص اهمیت برگزاری انتخابات در بازه‌های زمانی شکل‌گیری جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: انقلاب اسلامی به عنوان مردمی‌ترین رخداد قرن، زمانی می‌تواند بر این ادعا استوار بماند، که مردم به شکل تام از صفر تا ۱۰۰ آن حضور آگاهانه داشته باشند و در تمامی جریان‌های سیاسی و فرهنگی آن سهیم باشند.

وی افزود: به فرموده مقام معظم رهبری «انتخابات حق‌الناس است» و همه ما موظف هستیم برای رقم زدن سرنوشتی ایده‌آل برای جامعه و همشهریان و حتی نسل‌های آینده با تحقیق، بررسی و مشورت با افراد آگاه این حق را به درستی ادا کنیم.

رئیس دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به ماهیت انتخابات مختلفی که در هندسه سیاسی کشور به وقوع پیوسته، تاکید کرد: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی، مردم عنصر اصلی برنامه‌های انقلاب بودند، چه این که، حتی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی این مردم بودند که در ۱۲ فروردین‌ماه ۵۸ تشخیص داند ماهیت انقلابشان چگونه استمرار یابد.

وی انتخابات را سند‌ هویت و مردم سالاری دینی خواند و تصریح کرد: مردم شهر کرمانشاه و شهرستان‌های اسلام آبادغرب و دالاهو، برای تکمیل پروژه انتخابات و رسیدن به پروتکل امنیت سیاسی این بار هم با شور و شعور و در طیف‌های مختلف سیاسی در روز جمعه ۲۱ شهریورماه جاری پای صندوق های اخذ رای حاضر می‌شوند و یک بار دیگر  ثابت می کنند، صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند و به کاندیداهایی رای خواهند داد که در شکوفایی اقتصادی و رونق تولید بتوانند التیامی بر جسم زخمی این استان که هشت سال دفاع مقدس را دیده است و بعد هم که زلزله و سیل، ویروس کرونا و… را تجربه کرده است، باشند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11795
  • 152 بازدید

برچسب ها