• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

انجمن‌های مجازی کانون استان کرمانشاه فعال در ایام کرونا

  • کد خبر : 15324
  • ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۵
انجمن‌های مجازی کانون استان کرمانشاه فعال در ایام کرونا
با شیوع بیماری کرونا ویروس و تعطیلی ناخواسته مراکز کانون، انجمن‌های مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه در فضای مجازی فعال بوده و به ارایه برنامه‌های مختلف می‌پردازند.

به گزارش پاتاق نیوز، فتاحی، مدیرکل کانون استان با اعلام اینکه انجمن‌های مجازی کانون استان کرمانشاه با استقبال اعضا و مربیان علاقه‌مند در فضای مجازی در حال برگزاری است گفت: با برنامه‌ریزی انجام‌شده و همچنین با فراهم‌شدن بستر مناسب برای اجرای فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی کانون پرورش فکری در فضای مجازی، اکنون بسیاری از فعالیت‌ها به صورت مجازی پیگیری و اجرا می‌شود.

او در ادامه با اشاره به اینکه کلاسهای مجازی همچنان ادامه دارد تصریح کرد: بر اساس برنامه های انجام شده، سیزدهمین جلسه مجازی انجمن عکاسی کرمانشاه در روز ٢٩آذر ۱۳۹۹ با حضور «مامک یحیی پور»، رییس گروه هنر‌های تجسمی کانون، کارشناسان، مربیان فرهنگی و هنری و اعضای نوجوان برگزار شد.
همچنین  پنجمین جلسه مجازی انجمن سرود «توکا»، اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه نیز با حضور «فرشید جعفری» روز دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ برگزار شد.

«مبانی سلفژ و نت‌خوانی» موضوع این انجمن مجازی بود.

لازم به ذکر است با شیوع بیماری کروناویروس و تعطیلی ناخواسته مراکز کانون، انجمن‌های مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه در فضای مجازی فعال بوده و به ارایه برنامه‌های مختلف می‌پردازند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=15324
  • 166 بازدید