• امروز : یکشنبه - ۱ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - شوال - 1443
  • برابر با : Sunday - 22 May - 2022
فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه:

انقلاب اسلامی با ترور‌ از حرکت نمی ایستد

  • کد خبر : 14944
  • ۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۸
انقلاب اسلامی با ترور‌ از حرکت نمی ایستد
فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با اشاره به ترورشخصیت‌های نظام جمهوری اسلامی از سوی دشمنان گفت: ترور شخصیت‌ها نه تنها باعث کندشدن مسیرحرکت انقلاب نمی‌شودبلکه آن را تقویت می‌کند.

به گزارش پاتاق نیوز، سرداربهمن ریحانی فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) در کرمانشاه با اشاره به حرکت شتابان ایران اسلامی درعرصه‌های مختلف گفت: به برکت خون شهدا انقلاب اسلامی با شتاب در مسیر اهداف خود حرکت می‌کند.

وی به رشادت‌های مردم منطقه اورامات در دفاع از میهن و انقلاب اشاره داشت و افزود: نوع نگاه ماه به منطقه اورامانات نگاه فرهنگی است چرا که دشمنان نظام با انواع توطئه و ترفند‌ها درصدد ایجاد اختلاف و تفرفه هستند.

سردار ریحانی به تشکیل و اهداف بسیج اشاره و خاطرنشان کرد: بسیج سازمان یا ارگان خاصی نیست بسیچ خانه مردم ومتعلق به همه مردم است.

وی با تاکیدخدمات بیش از پیش به مردم یادآرشد: هیچ عبادتی بالاتراز خدمت به مردم نیست.

در ادامه این مراسم ماموستا ملا احمد فخری امام جمعه جوانرود نیز گفت: وحدت وبرادری نیازامروزجامعه اسلامی است.

یوسفی فرماندار جوانرودهم به پذیرش مسئولیت‌ها اشاره کرد و گفت: مسئولیت‌ها امانت و وفرصتی ارزشمند برای خدمت مردم است که انشاء ا… همه ما بتوانیم این امانت را به خوبی برسرانجام برسانیم.

درپایان ازخدمات سرهنگ ابوذر انوری فرمانده سابق ناحیه جوانرود تقدیر و بهرام میرزایی به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه جوانرود معرفی شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14944
  • 240 بازدید