• امروز : سه شنبه - ۳۰ دی - ۱۳۹۹
  • برابر با : 6 - جماد ثاني - 1442
  • برابر با : Tuesday - 19 January - 2021

انهدام باند زورگیری در کرمانشاه

  • کد خبر : 10022
  • ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴
انهدام باند زورگیری در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، جانشین فرمانده انتظامی استان از انهدام یک باند زورگیری در کرمانشاه و دستگیری ۵ عضو این باند خبر داد. سرهنگ جمال سلمانی اظهار داشت: پس از وصول چندین فقره شکایت از سوی تعدادی راننده که مورد زورگیری قرار گرفته بودند، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.وی افزود: […]

به گزارش پاتاق نیوز، جانشین فرمانده انتظامی استان از انهدام یک باند زورگیری در کرمانشاه و دستگیری ۵ عضو این باند خبر داد.

سرهنگ جمال سلمانی اظهار داشت: پس از وصول چندین فقره شکایت از سوی تعدادی راننده که مورد زورگیری قرار گرفته بودند، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: عمده این افراد در شکایات خود عنوان می‌کردند که خانمی را به عنوان مسافر سوار کرده و مقداری جلوتر مرد جوان حدودا ۲۵ ساله‌ای که همان مسیر خانم را اعلام کرده بود نیز سوار می‌کردند.
سرهنگ سلمانی گفت: رانندگان شاکی عنوان می‌کردند این فرد پس از سوار شدن به بهانه اینکه خواهرش را سوار خودرویمان کرده ایم با اسپری فلفل و حتی سلاح سرد به ما حمله ور شده و به زور ما را به داخل منزلی می‌کشانده است.
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: طبق اظهارات افراد شاکی، زمانی که آن‌ها وارد منزل اعضای باند می‌شدند از سوی سه مرد دیگر مورد ضرب و شتم قرار گرفته و اموالشان به سرقت می‌رفت.
وی یادآور شد: زورگیران حتی برخی از طعمه‌های خود را مجبور می‌کردند که با اقوام و آشنایانشان تماس گرفته و به بهانه اینکه نیاز فوری و ضروری به پول دارند مقداری پول را به کارت آن‌ها واریز کنند.
سرهنگ سلمانی افزود: انتقال سند خودرو به شکل قولنامه‌ای و گرفتن سفته سفید امضا از قربانیان از دیگر اقدامات اعضای این باند بوده است.
این مقام انتظامی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع ماموران کلانتری حافظیه تحقیبقات گسترده خود را آغاز و توانستند دو مخفیگاه اعضای این باند را یکی در شهرک جعفرآباد و دیگری در شهرک چغاگلان ده پهن شناسایی کنند.
وی خاطرنشان کرد: ماموران پس از کسب مجوز قضائی و با رعایت حقوق شهروندی همسایه ها، در عملیاتی منسجم وارد مخفیگاه اعضای باند شده و موفق به دستگیری ۵ عضو آن متشکل از ۳ مرد و ۲ زن شدند.
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: در این عملیات گسترده، ماموران موفق به کشف یک قبضه اسلحه، ۲۵ عدد فشنگ، ۶ قبضه شمشیر، یک اسپری دفاع شخصی و یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ متعلق به اعضای باند شدند.
سرهنگ سلمانی افزود: همچنین در جستجو از مخیگاه‌های باند زورگیری، ۳ عدد سفته سفید امضا، ۳ عدد کارت ملی، ۷ عدد کارت سوخت و تعدادی دیگر از اموال مسروقه متعلق به افراد شاکی کشف شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10022
  • 215 بازدید

برچسب ها

نوشته های مشابه