• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

انهدام باند سرقت خودرو در کرمانشاه

  • کد خبر : 9480
  • ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۶
انهدام باند سرقت خودرو در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام یک باند بزرگ سرقت خودرو توسط پلیس آگاهی در شهر کرمانشاه و کشف ۳۰ فقره سرقت خبر داد. سردار علی اکبر جاویدان اظهار کرد: پس از وقوع چند فقره سرقت وسایل تقلیه در سطح شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت. […]

به گزارش پاتاق نیوز، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام یک باند بزرگ سرقت خودرو توسط پلیس آگاهی در شهر کرمانشاه و کشف ۳۰ فقره سرقت خبر داد.
سردار علی اکبر جاویدان اظهار کرد: پس از وقوع چند فقره سرقت وسایل تقلیه در سطح شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با انجام تحقیقات گسترده و استفاده از شگردهای پلیسی موفق به شناسایی سردسته یک باند حرفه ای شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به دستگیری وی اقدام کردند.

جاویدان تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌ها به ارتکاب ۳۰ فقره سرقت به همراه همدست دیگرش اعتراف و عنوان کرد ۲۰ فقره از سرقت ها مربوط به خودرو و موتورسیکلت و ۱۰ فقره نیز مربوط به قطعات و محتویات آنها بوده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: با راهنمایی سردسته باند، همدست وی نیز دستگیر و در بازجویی ها به جرم خود اعتراف کرد.

وی همچنین از دستگیری یک مالخر که اقدام به خرید اموال مسروقه می کرد خبر داد و گفت: هر سه فرد دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم تحویل دستگاه قضایی شدند.

جاویدان در پایان به شهروندان توصیه کرد تا نسبت به نصب سیستم های ایمنی روی خودروی خود اقدام و همچنین از خرید قطعات دسته دوم خودرو به دلیل احتمال سرقتی بودن آنها خودداری کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9480
  • 223 بازدید

برچسب ها