• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

اهمیت دور دوم انتخابات مجلس بالاست/ مردم با حساسیت نماینده خود را انتخاب کنند

  • کد خبر : 11718
  • ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۶
اهمیت دور دوم انتخابات مجلس بالاست/ مردم با حساسیت نماینده خود را انتخاب کنند

به گزارش پاتاق نیوز، نایب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان کرمانشاه گفت: اهمیت انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی همانند مرحله اول است و همانطور که مردم با شرایط و مشکلاتی که وجود داشت در آن انتخابات شرکت کردند، در روز جمعه هم شرکت کنند و انتخاب مناسبی داشته باشند. علی‌رضا دودمان امروز  در […]

به گزارش پاتاق نیوز، نایب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان کرمانشاه گفت: اهمیت انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی همانند مرحله اول است و همانطور که مردم با شرایط و مشکلاتی که وجود داشت در آن انتخابات شرکت کردند، در روز جمعه هم شرکت کنند و انتخاب مناسبی داشته باشند.

علی‌رضا دودمان امروز  در جمع اصحاب رسانه با بیان اینکه مجلس خانه مردم است، اظهار داشت: اگر بخواهیم مردم را به شرکت در انتخابات دعوت کنیم این مساله وجهی ندارد، زیرا مردم در انتخابات روز جمعه وکیل خود را انتخاب می‌کنند اما در راستای تذکر به خودمان می‌گویم که اهمیت این انتخابات همانند انتخابات مرحله اول است و همانطور که مردم با شرایط و مشکلاتی که وجود داشت در آن انتخابات شرکت کردند و حضور قابل قبولی داشتند، در روز جمعه شرکت کنند و انتخاب مناسبی داشته باشند.

وی با بیان اینکه در دور اول انتخابات ۲ کاندیدای راه یافته به مجلس در شهرستان کرمانشاه از کاندیداهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان کرمانشاه بودند، گفت: در دیگر حوزه‌های انتخابیه استان کرمانشاه نیز هم کاندیداهای شورای ائتلاف به مجلس راه یافتند و هم کسانی ما آن ‌ها را به عنوان افراد اصولگرا می‌شناسیم، هر چند که در لیست کاندیداهای شورای ائتلاف نبودند اما اصولگرا بودند.

نایب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان کرمانشاه با اشاره به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان کرمانشاه، گفت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان کرمانشاه در این دوره نیز همانند دوره گذشته ابراهیم عزیزی را به عنوان کاندیدا معرفی کرد؛ البته دکتر سلمان محمدی از افراد خوب و مورد تایید هستند اما در مجموع با توجه به سوابق ابراهیم عزیزی از جمله حضور در مجلس، شورای نگهبان و دیگر سوابق اجرایی در سمت معاونت ریاست جمهوری، کاندیدای ما ایشان هستند.

وی با بیان اینکه امیدواریم ابراهیم عزیزی به مجلس راه یابد، افزود: امیدواریم ایشان با حضور در مجلس، مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه را پیگیری کنند زیرا یکی از سنگ بناهای پیشرفت استان همین مصوبات سفر مقام معظم رهبری است.

دودمان با اشاره به انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو، گفت: کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان کرمانشاه در این حوزه انتخابیه دکتر نادر نادری است. ایشان سوابق دانشگاهی و مدارج علمی خوبی دارند و امیدواریم مردم حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو نیز به ایشان اعتماد کرده و راهی مجلس کنند تا روند رشد این حوزه انتخابیه نیز شتاب بیشتری بگیرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11718
  • 158 بازدید

برچسب ها