• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

ایجاد اشتغال و سرمایه‌گذاری موقوفات مهمترین هدف اوقاف کرمانشاه

  • کد خبر : 9125
  • ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱:۴۸
ایجاد اشتغال و سرمایه‌گذاری موقوفات مهمترین هدف اوقاف کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان گفت: ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری موقوفات مهمترین هدف اوقاف کرمانشاه است/وقف باید در جریان باشد. حجت الاسلام و المسلمین محمد صالحی در جلسه کمیته سرمایه گذاری موقوفات که با حضور معاونین و روسای ستادی این اداره کل برگزار شد، گفت: یکی از اهداف و برنامه هایی […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان گفت: ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری موقوفات مهمترین هدف اوقاف کرمانشاه است/وقف باید در جریان باشد.
حجت الاسلام و المسلمین محمد صالحی در جلسه کمیته سرمایه گذاری موقوفات که با حضور معاونین و روسای ستادی این اداره کل برگزار شد، گفت: یکی از اهداف و برنامه هایی که از بدو ورودم به کرمانشاه به طور جدی دنبال کردم ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری موقوفات بود.
وی افزود: برای رسیدن به یک برنامه جامع، طی این مدت با اساتید و بزرگان علم و فناوری استان ملاقات های عدیده ای صورت گرفت و ایده ها و طرح های مختلف مورد بررسی قرار گرفت و اکنون باید این ایده ها بومی شود.
مدیرکل اوقاف استان احصاء موقوفاتی که قابلیت سرمایه گذاری دارند را اولین قدم در اجرای این هدف مهم دانست و اظهار داشت: وقف باید درهمواره در جریان باشد.
حجت الاسلام صالحی ابراز امیدواری کرد در سایه سرمایه گذاری موقوفات زمینه اشتغال در استان به نحو مطلوبی فراهم گردد و مردم با کارکردهای مختلف وقف خصوصا بُعد اقتصادی آن آشنا شوند

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9125
  • 273 بازدید

برچسب ها